En İyi Android Mobil Uygulamalar 2020

0
102

Merhaba teknobilimadamı ailesi bugün sizlere biraz geç olsa da 2020 yılının en iyi android mobil uygulamalar nelerdir? bunlardan bahsedeceğim.

Bu uygulamalar Android ile her yerde yaygın hale geldi ve en iyi android mobil uygulama arıyorsanız, bunlardan bazılarına zaten sahip olduğunuz varsayıyorum. Piyasada bir sürü harika Android uygulaması var. Bununla birlikte, yararlılıkları genellikle onları kullanan kişilerin alışkanlıkları ile sınırlıdır.

Bu uygulamaların bu sorunları olmamalıdır. Bunları herkes kullanabilir. Daha fazla gecikme olmadan, şu anda mevcut olan en iyi android uygulamaları burada! Çoğu insan bunların çoğuna nispeten aşina olabilir. En iyisi oldukları için bu liste gerçekten muhteşem bir şey gelmedikçe çok sık değişmeyecektir.

En İyi Android Mobil Uygulama Listesi

1- Hava Durumu Mobil Uygulaması

1Weather, tartışmasız en iyi hava durumu uygulamasıdır. Size mevcut hava durumunu 12 haftaya kadar tahmini bir radarı ve diğer eğlenceli istatistikleri gösteren basit, sayfalandırılmış bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte, oldukça iyi bir dizi hafifçe özelleştirilebilir widget ve şiddetli hava durumu bildirimleri ve bir radar gibi standart şeyler elde edeceksiniz, böylece yaklaşan fırtınaları görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy S21 ailesinin fiyatları sızdırıldı!

Buradan Uygulamayı İndirebilirsiniz.

2- Google Drive

Google Drive, tüm yeni kullanıcıların kayıt olduktan sonra kalıcı olarak 15 GB ücretsiz olarak kazandığı Android’de bulunan bir bulut depolama çözümüdür. Elbette gerekirse daha fazla satın alabilirsiniz. Google Drive’ı bu kadar özel kılan, ona bağlı olan Android uygulamaları paketidir.

 

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

3- Google Asistan

Bu gerçekten güçlü bir uygulama. Ayrıca çoğu Android cihazda da çalışır. Uygulamayı indirip etkinleştirmeniz yeterlidir. Oradan ne istersen sorabilirsin. Ayrıca çeşitli komutları da destekler. Işıkları kontrol edebilir, nüfus kontrolü hakkında soru sorabilir ve hatta sizin için basit matematik problemleri bile yapabilir.

4- LastPass Şifre Yönetici 

LastPass, sahip olunması gereken Android uygulamalarından biridir. Oturum açma bilgilerinizi güvenli ve emniyetli bir şekilde kaydetmenize izin veren bir şifre yöneticisidir. Bunun da ötesinde, hesaplarınızda kullanmanız için neredeyse imkansız şifreler oluşturmanıza yardımcı olabilir. Hepsi bir ana şifre ile kontrol edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Jailbreak Nedir?

Uygulamayı Buradan İndirebilirsiniz.

5-Poweramp Müzik Çalar

Poweramp, Android’deki en popüler ve en işlevsel yerel müzik çalarlardan biridir. Temelde, yüksek çözünürlüklü ses desteği, Android Auto, bir ekolayzır, boşluksuz yumuşatma ve bulabileceğiniz hemen hemen tüm ses kodekleri için destek dahil olmak üzere tüm özelliklere sahiptir.

Uygulamayı Buradan İndirebilirsiniz.

Bonus: YouTube ve YouTube Müzik

Herkesin kendi tercihleri ​​var ve orada birçok harika müzik seçeneği var. Ancak, YouTube Müzik ve YouTube’un kombinasyonunu gerçekten seviyoruz. Tek bir fiyat karşılığında, Spotify ve Apple Music ile rekabet etmek için fazlasıyla yeterli parça içeren YouTube Music’ten sınırsız müzik alabilirsiniz. Bununla birlikte, arka planda video oynatma ve çevrimdışı indirme ile birlikte reklamsız YouTube’a da sahip olursunuz.

Uygulamayı Buradan İndirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz