Dizi Ve Film İzleyebileceğiniz 5 Online Platform

0
30
dizi ve film

Merhaba değerli Teknobilimadamı takipçileri, bugünkü yazımızda karantina günlerinde evde kalanlar için evlerinde vakit geçirmelik aktiviteler önerdiğimiz bir rehberimizle karşınızdayız.  Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Nereden film izleyebilirim?

Yasal olarak, Netflix ve BluTV'den izleyebilirsiniz.

Netflix ücretli mi?

Evet, üyelikleri ücretlidir.

BluTV ücretli mi?

Evet, üyelikleri ücretlidir.

Korona Virüs’e karşılık yaklaşık 2 haftadır evlerimizden çıkmamamız için dışarıda insanlarla temas etmememiz için bir çok duyuru ve uyarı yapılıyor. E hal böyle olunca evde kalınca yapacak aktivite arayışına giriyoruz.

Dizi ve Film izlemek bu aktivitelerin en başında geliyor şahsen benim için. Çünkü bir dizi en aşağı 40 50 dakika olurken yine kaliteli bir film 2 saat uzunluğunda oluyor. Günlük hayatımızın büyük bir kısmı artık teknolojik cihazlarımızda geçiyor.

İnternetten rastgele ”dizi ve film izle” yazarak neredeyse binlerce site üzerinden film veya dizi izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Micro Fiber Gözlük Bezi Üretiminde Tekstil Sektörünün Öncüsü

Ancak bu tarz sitelerde bir bölüm izlemek için neredeyse 5 6 reklam kapatmanız gerekiyor. Yaptıkları yazılım ile reklam olarak da görünmedikleri için ”Adblocker” olarak kullandığımız programlar onları reklam olarak algılamıyor. Böylelikle bir şey izlemek için 2 dakika reklamlarla uğraşıyoruz.

Bu durumda rahatlıkla cihazlarımızdan izleme yapabileceğimiz, reklamsız bir şekilde istediğimizi izleyebileceğimiz bir platform arayışına giriyoruz. İşte bugünkü yazımız interaktif dizi film izleme programlarını sizlere tanıtmak için hazırlandı.

İnternetten ve teknolojiden en iyi şekilde faydalanmanız için Teknoloji Rehberiniz olan Teknobilimadamı ailesi olarak sizler için çalışmak bizim için büyük mutluluk.

Dizi Ve Film İzleme Platformları:

Şimdi isterseniz paralı ve ücretsiz olacak şekilde platformları tanıtmaya geçelim. Bildiğiniz üzere bu sektörde bir çok platform bulunuyor. Ve hepsi bir dergiye abone olur gibi aylık abonelik ücreti ödeyerek faydalandığımız hizmetler sunuyor bizlere. Şimdi onlara, ödeme planlarına ve sundukları imkanlara bakalım.

NetflixAslında bu listeyi hazırlarken bir sıralama amacı gütmedim. Yani sırasıyla aklıma gelen platformları yazdım. Ancak eğer bir sıralama yapacak olsaydım gerek müşteri sayısıyla, gerek bünyesinde bulundurduğu dizi ve film sayısıyla ve gerekse sunduğu imkan ve hizmetlerle yine Netflix orada da ilk sırada olurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bisiklet sürmeden önce dikkat edilmesi gerekenler
İlginizi Çekebilir : Netflix’te İzleyebileceğiniz 2 Efsane Film Serisi

Yaklaşık 20 senelik bir sinema şirketi olan Netflix internetin yaygınlaşması ve her insanın cebindeki en ufak telefondan evinde televizyona kadar internete bağlanabilmesi ile dünya çapında bir firma haline geldi.

Günümüzde Standart-HD-FULL HD olmak üzere 3 farklı üyelik sistemine sahip olan Netflix, internet erişimi olan tüm cihazlardan kullanılabilir halde sizleri bekliyor.

BluTV: BluTV’de Netflix gibi yine internet erişiminiz olan elektronik cihazlardan kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz bir platform. Netflix’in aksine BluTV türk yapımı bir platform. Netflix’te de bir çok Türk yapımı içerik olmasına rağmen, Türk bir girişimci olduğu için BluTV’de geçmiş dönemde yayınlanmış ya da günümüzde yayınlanmakta olan bir çok Türk yapımı içeriği bulabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz