Clubhouse, içerik oluşturucu hızlandırıcı programını ve yeni özellikleri duyurdu

0
13

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Clubhouse haftalık toplantısında ilk içerik oluşturucu hızlandırıcı programını duyurdu. Clubhouse Creator First, platformdaki 20 içerik oluşturucuyu kaynaklarla destekleyecek ve donatacak.

Clubhouse Creator Kaydolmak

Clubhouse kurucu ortağı Paul Davidson, seçilen içerik oluşturucuların ekipman, fikir geliştirme konusunda yardım ve sponsorluk için ilgili markalarla bağlantı gibi kaynaklara erişim sağlayacağını söyledi. Bu içerik oluşturucular ayrıca bu programın bir parçası olarak aylık yaklaşık 5.000 ABD doları gelir elde edecekler. Başvuru formunda, içerik oluşturuculardan en çok ihtiyaç duydukları üç adede kadar kaynak aracı seçmelerini isteyen bir bölüm de vardır. Bunlar arasında konuk rezervasyonu, gösteri sonrası analitik, mentorluk, eğitim, kayıt özellikleri ve daha fazlası yer alır. Clubhouse Creator’a kaydolmak isteyenler bunu bu bağlantı üzerinden yapabilirler. Kayıtlar 31 Mart’a kadar açık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Merakla beklenen Meizu 17 ve 17 Pro tanıtıldı!

Clubhouse, toplantı sırasında yeni özellikler de duyurdu. Profilinize veya kulübünüze bağlantı paylaşmak için destek ekledi. Kullanıcıların tercih ettikleri dildeki odalara katılmalarını kolaylaştıran dil filtreleme de artık mevcuttur. Clubhouse kullanıcıları artık kişileri telefon numaralarından da davet edebilir.

Clubhouse
Clubhouse

Diğer bir özellik de kulüplerden kullanıcıları aday göstermektir. Artık kulübünüze katılmaya davet edilen kişinin adaylık rozetinde kulübünüzün adı gösterilecek. Platformda kötüye kullanımı tespit etmek için eklenen yeni araçlar da var. Clubhouse ayrıca 17 Mart’taki birinci yıl dönümünü de vurguladı.

Clubhouse, yalnızca davetlidir ve yalnızca iOS’ta kullanılabilir. Uygulama ilk olarak Silikon Vadisi VC kalabalığı arasında yayıldı ve o zamandan beri dünya çapındaki kullanıcılar arasında popüler hale geldi. Ayrıca, yakında tüm Android ve iOS kullanıcılarının hizmetine sunulacak olan Twitter Spaces ve Mark Cuban’s Fireside gibi Clubhouse benzeri platformlar geliştiren diğer şirketlerin de önünü açtı. Instagram’ın ayrıca bir Clubhouse rakibi üzerinde çalıştığı söyleniyor ve TikTok ByteDance de üzerinde çalışıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz