Clubhouse Android uygulaması yolda: Davetiye zorunluluğu da kalkıyor!

0
48

iOS platformuna özel olarak çıkan ve sadece davetiye ile alım yapan Clubhouse, yakın bir tarihte Android uygulaması ile bizleri karşılayacak. Ayrıca uygulamaya girmek için davetiye zorunluluğu da kalkacak.

Clubhouse Android uygulaması için tarih verildi

iOS tarafında her ne kadar büyük bir potansiyel kullanıcı kitlesi olsa da Android tarafında çok daha fazla bir kitle var. Çünkü birçok marka Android işletim sistemini kullanıyor. Bu yüzden iOS pazarı biraz daha geride kalıyor. Sanıyoruz ki bu yüzden Clubhouse’un Android uygulaması yayınlanacak.

Clubhouse Android uygulamasının bahar sonu ile yaz başı arasında bir tarihte yayınlanacağı söylendi. Bunun yanında bir de uygulama içinde para kazanma özelliği eklenecek. Para kazanma özelliği sayesinde içerik üreticileri de emeğinin karşılığını almış olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Snapdragon 7 Gen 1 ve plastik gövdeli 'HTC U23 Pro 5G' sızdı

Clubhouse Nedir?

clubhouse nedir

2020’de Alpha Exploration Co. tarafından geliştirilmiş bir yazılım olacaktır. Aslında canlı sohbet odalarının mevcut olduğunu söylemek gerekiyor. Bildiğiniz üzere Podcast’ler artık günlük hayatımızda oldukça fazla mevcut ve bu platformu tamamen “canlı” bir Podcast platformu olarak değerlendirebilirsiniz. Aslında oldukça yeni bir platform olduğuna bakmayın, şimdiden fazlasıyla rağbet gördü.

İçeride farklı konularda sohbet odaları bulunuyor. Bu odalarda farklı farklı konular konuşuluyor. Sizler de dinleyici olarak girebiliyorsunuz ve o sohbetlere de katılım sağlayabiliyorsunuz. Sadece ses var görüntü de yok fotoğraf paylaşmak da yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz