Çeşme’den Müjdeli Haber Geldi

0
çeşmeden-müjdeli-haber-geldi

Turizm sektörünün en gözde mekanlarından biri olan Çeşme, tatil sezonuna girerken pandemi ile alakalı da bazı gelişmeleri beraberinde yaşıyor.

Turizm sektörünün içerisinde olan büyük öneme sahip olan Çeşme, pandemi tedbirleri çerçevesinde COVİD-19 vakalarına rastlanmadığının müjdesini verdi. Vakaların rastlanmaması ile birlikte süreçlerin nasıl daha sağlıklı olması konusunda açıklamalarda bulunan Çeşme Belediye Başkanı, birçok kişiyi tatil merkezlerine beklediklerini açıkladılar.

İzmir’in Çeşme ilçesinin Belediye Başkanı Ekrem Oran yaptığı paylaşım ve açıklamalar ile birlikte “Çeşme ilinde yeni vakaya rastlanmadığını” duyurarak Çeşme severlere müjdeyi vermiş oldu.

Türkiye genelinde yasakların azalacağı ve birçok yasağın kaldırılması gündeme gelirken kafe ve restoran gibi mekanların 1 Haziran itibariyle açılması konuşulurken aylarca yasaklara şahit olan birçok vatandaş, yatarak güneşlenmeyi iple çekiyor. Tam kapanma ve diğer önlemlerin alınacağı günlerde iller genlinde de pozitif sonuçlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Roblox cinsel içerik sorununu çözmek için oyun derecelendirmelerine bakıyor
çeşme-tatilci-süprizi-aciklandi
çeşme-tatilci-süprizi-aciklandi

Tatil Planları Yapılmaya Başlandı

Kafe ve restoran gibi mekanların 1 Haziran itibariyle açılması planlanmasıyla birlikte tam kapanma ve diğer önlemlerin pozitif sonuçları yavaş  yavaş gün yüzüne çıkması başlandı.

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran yaptığı açıklama ile birlikte tatilcilerin planlarını yapmasını ve Çeşme’de ortaya çıkan pandemi sonuçları ile birlikte gönüllerin iyice ferahlaması gerektiği konuşuldu.

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “ Yasaklar kalktı, nereye gitsek’ diye düşünmeyin. Sağlıklı tatil için Çeşme’ye gelin. İzmir Valiliği’nin açıkladığı verilere göre Çeşme’mizde yeni vakaya rastlanmadı. “ açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz