Call Of Duty: Modern Warfare 3 Senaryo, Çok Oyunculu ve Zombilerle Bu Kasımda Geliyor

0
Call Of Duty: Modern Warfare 3 Senaryo, Çok Oyunculu ve Zombilerle Bu Kasımda Geliyor
Call Of Duty: Modern Warfare 3 Senaryo, Çok Oyunculu ve Zombilerle Bu Kasımda Geliyor

Yeni bir rapor, bu Kasım ayında piyasaya sürüleceği bildirilen yeni Call of Duty oyununun Modern Warfare III olarak adlandırılacağını öne sürüyor. Insider-Gaming’in kaynakları oyunun adını açıkladı. Bu yılki COD oyununun Sledgehammer Games tarafından geliştirileceği ve Activision’ın diğer ekiplerinin de destek vereceği bildiriliyor. Oyunda senaryo, çoklu oyuncu, Zombiler ve Warzone 2 için yeni bir harita bulunacağı bildiriliyor.

Call Of Duty: Modern Warfare 3
Call Of Duty: Modern Warfare 3

Yeni Harita Las Almas

Yeni haritanın adının Las Almas olduğu ve Aralık ayının başında yayınlanacak olan Sezon 1 sırasında geleceği bildiriliyor. Insider-Gaming’in haberine göre Modern Warfare III’ün Zombies modu temelde “Outbreak 2.0” olacak. Site, Activision’ın bu modun premium sürüme mi dahil edileceğini yoksa oynaması ücretsiz bir oyun olarak ayrıca mı yayınlanacağını belirlemek için iç tartışmalar yürüttüğünü bildirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iOS 16.5 güncellemesinden sonra iPhone piliniz neden bitiyor?

Yıllık Premium Sürüm

Bu yılın yeni Call of Duty oyunuyla ilgili çok fazla tartışma ve belirsizlik vardı. Başlangıçta 2023’te hiç yeni oyun olmayacağı bildirilmişti, ancak daha sonra Activision 2023’te olağan “yıllık premium sürüm” olacağını doğruladı.

Insider-Gaming daha önce 2023’ün yeni COD’unun Modern Warfare serisiyle “büyük ölçüde bağlantılı” olacağını bildirmişti. Bu serinin popülaritesi düşünüldüğünde bu büyük bir sürpriz değil – 2022’deki Modern Warfare II 10 gün içinde 1 milyar dolar hasılat elde ederek serinin en hızlı hasılatını elde etmişti.

Tüm Call of Duty oyunları artık hangi stüdyo tarafından geliştirilirse geliştirilsin aynı motor üzerinde geliştiriliyor, bu nedenle hayranlar COD 2023’ün – oyun ne olursa olsun – muhtemelen Modern Warfare II’ye benzer bir “his” vermesini bekleyebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Http Internal Server Hatası

İşler değişebilir, ancak şimdilik Insider-Gaming, COD 2023’ün 10 Kasım’da piyasaya çıkacağını ve kampanyanın erken erişiminin 2 Kasım’da başlayacağını bildirdi. Rapora göre beta hafta sonları 6-10 Ekim (PlayStation için) ve 12-16 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Daha ileriye bakıldığında, Activision’ın Treyarch stüdyosunun dizginleri ele alacağı ve 2024 için yeni bir Call of Duty oyununun geliştirilmesine öncülük edeceği bildiriliyor. Konsept çizimlerinin 2022’de sızdırıldığı varsayılıyor. Activision genellikle gelecek Call of Duty oyunlarıyla ilgili söylentiler hakkında yorum yapmıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz