Avatar: Frontiers of Pandora İnternete Sızdı

0
Avatar: Frontiers of Pandora İnternete Sızdı
Avatar: Frontiers of Pandora İnternete Sızdı

Ubisoft 2023’e biraz sarsıntılı bir başlangıç yaptı. İlk olarak, finansal başarısızlık raporları birkaç yapımın şirket içinde iptal edilmesine neden oldu. Bunu, uzun zamandır beklenen Skull and Bones oyununun bir kez daha ertelenmesi izledi. Assassin’s Creed Mirage’a bir gecikme geleceği söylentisi gibi kötü haberler çevrimiçi olarak gelmeye devam ederken, Avatar: Frontiers of Pandora ile işler oldukça iyi ilerliyor gibi görünüyor. Massive Entertainment’taki geliştirme ekibi uzun bir süredir bu oyun üzerinde çalışıyor ve çevrimiçi olarak çok fazla sergilendiğini görmedik. Ancak bu durum bu Haziran ayında değişebilir.

Geçtiğimiz günlerde, Avatar: Frontiers of Pandora’nın konusu ile ilgili bir sızıntı internette ortaya çıktı. Resmi olarak ayrıntılar az olsa da, ScriptLeaksR6 adını kullanan bir sızıntı Twitter’da oyun hakkında bazı ayrıntılar yayınladı. Bunlar resmi ayrıntılar değil; şimdilik söylentiden başka bir şey olarak listelemek zorundayız. Ancak oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler bunu okumaya değer bulabilir. Söylenti sızıntısının gerçek olduğu kanıtlanırsa, kaçırılan bir Na’vi çocuğu hakkında bir hikaye izleyeceğiz. BKA’nın çocuğu kaçırmasıyla, bu Na’vi BKA’ya hizmet etmek için eğitildi ve oyuncuları eski miraslarıyla yeniden bağlantı kurmaya ve Pandora’yı korumaya yardımcı olmak için klanlara katılmaya zorluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Windows 11'de Bulanık Bir Web Kamerası Nasıl Onarılır?

Avatar: Frontiers of Pandora’nın Hikayesi Sızdırıldı!

Bir Na’vi olarak, muazzam güç, çeviklik ve kişisel bir banshee ile göklerde süzülmek gibi inanılmaz özelliklerinin tümünü kazanacağınız söyleniyor. Ancak, BKA altında büyüdüğünüz ve eğitim aldığınız için, BKA’nın silahlarını düzgün bir şekilde kullanabilecek beceri ve niteliklere de sahip olacaksınız. Görünüşe göre oyuncular savaş konusunda oyunda nasıl ilerlemek istedikleri konusunda biraz özgür olacaklar. Ancak bu, savaşmadığınız zamanlarda henüz görülmemiş yeni bir Pandora bölgesine sahip bir açık dünya oyunu olduğundan, muhtemelen bölgeyi keşfetmek için biraz zaman harcamak isteyeceksiniz.

Avatar: Frontiers of Pandora
Avatar: Frontiers of Pandora

Oyun için elimizde yeni resmi pazarlama materyalleri olmadığı için bu ayrıntılar yine yanlış olabilir. Ancak bu durumun bu Haziran ayında değişeceğini umuyoruz. Bu haftanın başlarında Ubisoft, bu yıl tamamen iptal edilen bir etkinlik olan E3, 2023’te yer almayacaklarını açıkladı. Ancak, Ubisoft bu Haziran ayında Avatar: Frontiers of Pandora hakkında daha fazla bilgi içerebilecek kendi Ubisoft Forward yayın etkinliğine ev sahipliği yapacak. Bununla birlikte, Avatar: Frontiers of Pandora piyasaya çıktığında PlayStation 5, PC ve Xbox Series X/S platformları için mevcut olacağını biliyoruz. Bu arada, yukarıya yerleştirdiğimiz videoda oyunun fragmanına göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz