Artık Spotify müzik ve podcast’leri Apple Watch’unuza indirebilirsiniz

0

Birçok Apple Watch kullanıcısı, iPhone olmadan saatte müzik dinlemekten keyif alıyor. Spotify kullananlar şimdiye kadar bunu yapamadı. Spotify, Apple Watch’unuza müzik ve podcast indirmenize izin veren yeni bir özellik sunuyor.

Şimdi Spotify, İçeriği Apple Watch’unuza İndirmenize İzin Veriyor

Spotify sonunda, iPhone olmadan dinleyebilmeniz için Apple Watch’unuza müzik ve podcast’ler indirmenize izin veren yeni bir özellik sunuyor. Bir gönderide Spotify özelliği 21 Mayıs tarihinde ve önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulan başlayacağını açıkladı.

Yeni özellik ile Spotify kullanıcıları artık Seçenekler sekmesinde çalma listelerini, albümleri ve podcast’leri Apple Watch’larına indirme seçeneği görecekler. Spotify, dinleyiciler için daha mobil uyumlu bir seçenek yapmak istediğini açıkça belirtti.

Kullanıcılar daha önce Apple Watch’taki Spotify uygulamasından oynatmayı kontrol edebiliyorlardı, ancak artık ona müzik indirebilecekler. Müzik Apple Watch’a indirildikten sonra, kullanıcılar onu internet bağlantısı veya yakındaki eşleştirilmiş bir iPhone olmadan dinleyebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Jaumo Abonelik İptali

Apple Music dinleyicileri, Apple Watch özelliği ilk kez tanıttığından ve Spotify dinleyicileri geride bırakıldığından beri bunu yapabildiler. Spotify’ın rakip özelliği yakaladığını ve kullanıcıların müzik dinlemesine izin verme şeklini genişlettiğini görmek harika.

Apple Watch

Spotify İçeriğini Apple Watch’unuza Nasıl İndirirsiniz?

Spotify müziklerini ve podcast’lerini Apple Watch’unuza indirmek istiyorsanız, birkaç gereksinim vardır. Tıpkı diğer cihazlara müzik indirmek için yaptığınız gibi, bir Spotify Premium planına ihtiyacınız olacak . Ayrıca watchOS 6.0 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran bir Apple Watch Series 3 veya sonraki bir sürümüne ihtiyacınız vardır.

Apple Watch’unuza içerik indirmek için indirmek istediğiniz çalma listesine, albüme veya podcast’e gidin ve üç noktaya dokunun. Yeni bir Apple Watch’a İndir seçeneği göreceksiniz, üzerine dokunun ve indirme işleminin bitmesini bekleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Adeta Şok edici Ford Fiesta 2020 fiyat listesi

İndirilen içeriği dinlemek istediğinizde Apple Watch’unuzda Spotify uygulamasına gidin, çalma listesini, albümü veya podcast’i bulun ve oynat’a basın. Apple Watch’unuza bir çift Bluetooth kulaklık bağlamanız gerekecek.

Hareket Halinde Müzik Her Zamankinden Daha Kolay

Bu yeni özellik ile Spotify, hareket halindeyken içeriği dinlemeyi çok daha kolay hale getirdi. İster spor salonunda olun, ister telefonunuzu geride bırakmış olun, yine de en sevdiğiniz Spotify müziklerini ve podcast’lerini dinleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz