Artık Facebook uygulamasından Spotify’daki şarkıları dinleyebilirsiniz

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Spotify, Premium abonelerinin Facebook uygulamasının içinden yeni bir mini oynatıcıya erişebileceğini duyurdu.

Spotify, yeni özelliğin belirli pazarlarda kullanıma sunulduğunu ve kullanıcıların iOS ve Android’deki Facebook uygulamasının içinden doğrudan Spotify’dan tam oynatmayı deneyimlemelerine olanak tanıyacağını söyledi. Bu özelliğe, akış hizmetinden eşlik eden reklamlarla karışık modun keyfini çıkarabilen Spotify Free kullanıcıları da erişebilir.

Müziğinize mini oynatıcıdan erişmekten daha derin bir entegrasyon var. Spotify, kullanıcıların ayrıca Haber Kaynaklarında müzik paylaşabileceklerini ve seçili doğrulanmış sanatçıların gönderileri aracılığıyla şarkı çalabileceklerini söyledi. Ayrıca Facebook’ta lisanslı müzik içeren, kullanıcı tarafından yüklenen videolardan şarkı da çalabilirsiniz. Mini oynatıcıyı şu şekilde başlatabilirsiniz;

Spotify
Spotify
  1. Spotify’dan Facebook Haber Akışında paylaştığınız şarkının, arkadaşınızın, aile üyenizin veya sevdiğiniz içerik oluşturucunun “Oynat” düğmesine dokunun.
  2. Mini oynatıcıyı ilk kez kullandığınızda, bir izin iletişim kutusunun açıldığını göreceksiniz; devam etmek için “Bağlan” ı tıklayın.
  3. Spotify’da oturum açtıysan uygulamalar otomatik olarak değişecek ve kayıttan yürütme Spotify uygulamasından başlayacak. (Giriş yapmadıysanız, yapmanız istenecektir.)
  4. Spotify, Haber Kaynağınızı aşağı kaydırmaya devam etseniz bile çalmaya devam eder, ancak oynatma seçenekleri üzerinde kontrole sahip olacaksınız, böylece mini oynatıcıyı duraklatabilir veya kapatabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz