Apple’ın yeni Mac mini yenilemesi beklenenden daha uzun sürebilir

0
ios yeni mac mini
ios yeni mac mini

Merhaba Tekno bilim adamı takipçileri; Apple’ın gelecekteki Mac’leri hakkında yeni söylentilerimiz var. En son bilgiler, yeni, üst düzey Mac mini’nin bu yıl içinde geleceğine inanan saygın Apple analisti Ming-Chi Kuo’dan geliyor. Ancak, şimdi yeni Mac mini ve diğer Mac’lerin 2023’te geleceğini iddia ettiği için işler değişti gibi görünüyor.

Son birkaç gündür tonlarca Apple söylentisi alıyoruz. Nitekim bu söylentilerin çoğu Peek Performance etkinliği sırasında duyurulan ürünlere odaklandı. Yine de, içinde yeni bir Apple M2 işlemciye sahip olabileceği iddia edilen gelecekteki Mac modelleri hakkında da bilgi alıyoruz. En son söylenti, kötü haberi vermek için önceki tweetlerinden birini attığı için Apple’ın 2023 yılına kadar yeni bir M2 Mac mini piyasaya sürmeyeceğini iddia ediyor.

Evet, öyle görünüyor ki Ming-Chi Kuo orijinal gönderisini değiştirmek için yeni bilgiler aldı. Ve şimdi Apple’ın yeni Mac Pro’yu, bir iMac Pro’yu ve yeni Mac mini’yi 2023’e kadar piyasaya sürebileceği görülüyor. Başka bir deyişle, bir M1 Mac mini ve diğer birkaç M1 destekli Mac satın almak için hala fazlasıyla yeterli zamanınız olacak. Yine de, bu bilgiyi biraz tuzla almalıyız, çünkü bu bir söylentiden başka bir şey değildir ve M2 işlemcili gelecekteki Mac’ler hakkında çok fazla gürültü alıyoruz. Bu haftanın başlarında Mark Gurman’ın aynı konudan bahsettiğini gördük ve Apple’ın 13 inç MacBook Pro, 24 inç iMac ve Mac mini’nin M2 sürümlerini geliştirdiğini iddia ediyor, ancak bir M2 MacBook Air’den söz edilmiyor, bu yüzden bekleyip görmemiz gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Adrenalin İle Dolacağınız Mükemmel 3 Mobil Oyun

Durum ne olursa olsun, Apple’ın yeni M2 işlemcisinin 8 çekirdekli bir CPU’ya sahip olması bekleniyor, ancak 9 veya 10 çekirdekli daha büyük bir GPU’ya sahip olabilir. Ve görünen o ki, yeni Mac mini de daha küçük bir kasa, pleksiglas benzeri bir üst kısım ve iki farklı renk seçeneği ile gelebileceği için yeni bir görünüme kavuşabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz