Apple’ın bir sonraki AirPods Pro’sunun bu yıl piyasaya sürülmeyeceği bildirildi

0

Bir iOS kullanıcısıysanız, gerçekten kablosuz kulaklık arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken birçok seçenek vardır, ancak tam uyumluluk istiyorsanız, Apple’ın ürün yelpazesi olabildiğince iyidir. Ve AirPods Pro, Apple’ın amiral gemisi, bu ürün kategorisine göre birinci sınıf ürün olarak konumlandırdığı seçenektir, yalnızca AirPods Max tarafından fiyat olarak aşılmıştır. Ama ürün eskiyor. Apple iPhone 11 serisini piyasaya sürdüğü gibi 2019’da piyasaya çıktılar, ancak 2019 2 yıl önce olduğu için eski bir ürün olarak görülüyor. Yenileri geliştiriliyor, ancak en azından gelecek yıla kadar yenilerinin piyasaya sürüldüğünü görmeyebiliriz.

AirPods Pro Ne Zaman Gelecek?

Bu bilgi Bloomberg’in yeni bir raporundan geliyor. Rapor, kullanıcıların üçüncü nesil AirPods’un (Pro olmayan) bu yıl piyasaya sürülmesini beklemeleri gerektiğini, ancak ikinci nesil AirPods Pro’yu beklememesi gerektiğini söylüyor. Bunun yerine, bunların gelecek yıl piyasaya çıkması gerekiyor. Bu yıl gelecek olan yeni AirPods 3’ün büyük ölçüde mevcut AirPods Pro’nun tasarımıyla gelmesi bekleniyor, yani daha kısa gövde ve silikon kulak uçları anlamına geliyor. Öte yandan yeni AirPods Pro, bir süredir söylentilerde gövdeleri tamamen ortadan kaldıran tamamen yeni bir tasarıma sahip olması bekleniyor ve Bloomberg’in alıntıladığı kaynaklara göre , “güncellenmiş hareket sensörleri” içerecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Rise of Kingdoms Hesabı Nasıl Silinir?

AirPods Pro

AirPods Pro’nun daha önce bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Apple’ın giyilebilir cihazlarla ilgili diğer söylentileri arasında, Apple’ın şu anda AirPods Max’in halefini aktif olarak geliştirmediğini, en son kablosuz kulaklıkları 550 $ ‘a ulaştığını, akıllı ev tarafında ise birkaç akıllı için geliştirmeye başladıklarını içeriyor. Ekranlı bir HomePod ve “bir HomePod, FaceTime kamera ve Apple TV’nin özelliklerini birleştiren” bir aygıt gibi ev cihazları. Apple giyilebilir ürünler şu anda küresel gelirlerinin %10’undan fazlasını oluşturuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz