Apple iPhone 16 Pro için Yepyeni Renkleri Ortaya Çıkarıyor

0
Apple iPhone 16 Pro için Yepyeni Renkleri Ortaya Çıkarıyor
Apple iPhone 16 Pro için Yepyeni Renkleri Ortaya Çıkarıyor

Bir sonraki iPhone’un, yani iPhone 16’nın piyasaya sürülmesine hala birkaç ay var. Ancak, söylenti değirmeni şimdiden yeni bilgiler üretmeye başladı. Görünüşe göre Apple’ın iPhone 16 Pro bazı yeni renklere sahip olabilir. Konuşulanlara göre yakında bir “Titanyum Grisi” ve bir “Çöl Titanyumu” seçeneği olabilir. Bu ipucu, Apple söylentilerini paylaşmasıyla tanınan Majin Bu’nun bir sosyal medya gönderisinden geliyor. Ancak, tahminlerinin doğruluk açısından biraz karışık bir çanta olduğunu unutmayın.

‘Çöl Titanyumu’ ve ‘Titanyum Grisi’ Söylentilerde Öne Sürülen İki Yeni Renk

Yeni “Çöl Titanyumu” renginin iPhone 14 Pro’nun altın renginin daha derin, daha yoğun bir versiyonu olduğu söylenirken, “Titanyum Grisi” iPhone 6’nın uzay grisini hatırlatabilir. “Çöl Titanyumu” oldukça benzersiz ve çarpıcı bir renk gibi görünüyor ve söylentiler doğruysa çok dikkat çekecektir. Bu renklerin mevcut renklerden herhangi birinin yerini alıp almayacağı ya da sadece yeni eklemeler olup olmayacağı hala belirsiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Spotify sonunda gerçek zamanlı şarkı sözlerini geri getiriyor
Apple iPhone 16 Pro için Yepyeni Renkler
Apple iPhone 16 Pro için Yepyeni Renkler

Daha önce, iPhone 16 serisinin çeşitli pazar segmentlerine hitap etmek üzere beş farklı model sunacağı açıklanmıştı. Seride iPhone 16 SE, 16 Plus SE, iPhone 16, 16 Pro ve 16 Pro Max yer alıyor. Bir süredir ilk kez, iPhone SE ürün serisinin daha geniş iPhone 16 portföyüyle stratejik olarak birleştirildiğini görmeyi bekleyebiliriz, bu da Apple’ın tüketicilere farklı fiyat noktalarında daha fazla seçenek sunma niyetine işaret ediyor.

Tüm söylentilerde olduğu gibi, fazla heyecanlanmadan önce daha fazla doğrulama beklemekte fayda var. Ancak iPhone 16 Pro için bu potansiyel yeni görünümler hakkında düşünmek kesinlikle ilginç. Bu söylenti renkler hakkında sizin fikriniz nedir? Bu yeni tonlardan birinde bir iPhone satın almayı düşünür müsünüz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz