Apple iPhone 14 Fabrika Ayarlarına Nasıl Dönülür?

0
Apple iPhone 14 Fabrika Ayarlarına Nasıl Dönülür
Apple iPhone 14 Fabrika Ayarlarına Nasıl Dönülür

Herkese merhaba, bugün bu yazımızda sizlere iPhone 14 fabrika ayarlarını nasıl geri yükleyeceğinizi göstereceğiz. iPhone’ları kullanmaya devam ettikçe, iPhone/iPad’inizin iPhone 14’teki fabrika ayarlarını geri yüklemenin ve baştan başlama yeteneğinin çeşitli sorunlara bağlı olarak önemli olduğunu anlayacaksınız. Yanlış giden bir şeyi düzeltmek veya baştan başlamak için satıştan önce iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ile iPhone’unuzun fabrika ayarlarını silip geri yüklemeniz gerekebilir.

iPhone’unuzu satıyorsanız veya takas ediyorsanız, sorunlarınız varsa veya sadece baştan başlamak istiyorsanız, onu silmeniz için birkaç neden olabilir. İPhone fabrika ayarlarına sıfırlamanın nasıl yapıldığını görelim. iPhone’umu Bul’u etkinleştirdiyseniz, iPhone sıfırlama prosedürü sırasında bir WiFi veya hücresel ağa bağlı olmanız ve Apple Kimliği parolanızı bilmeniz gerekmektedir. Cihazınızı sıfırlamadan önce iPhone’unuzu yedeklediğinizden ya da önemli bilgileri bir yere kaydettiğinizden emin olunuz. Ayrıca, varsa Apple Watch’unuzu ayırmayı unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Disney Plus bu yazdan itibaren Netflix benzeri ücretli paylaşımlara başlayacak
Apple iPhone 14 Fabrika Ayarları
Apple iPhone 14 Fabrika Ayarları

iPhone 14 Serisini Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Adım 1: iPhone’unuzu daha sonra geri yükleyebilmek için iCloud veya bir bilgisayar kullanarak yedeklediğinizden emin olun.

Adım 2: iPhone 14’ünüzü tamamen silmek için Ayarlar > Genel’e gidin.

Adım 3: Aşağıya doğru kaydırın ve “ iPhone’u Aktar ya da Sıfırla ” seçeneğine dokunun.

Adım 4: “ Tüm İçeriği ve Ayarları Sil ” seçeneğini seçin.

Adım 5: ‘Bu iPhone’u Sil’ ekranında “ Devam ”a dokunun.

Adım 6: iPhone’unuzun kilidini açmak için kullanılan parolayı girin.

Adım 7: Onaylamak için “ iPhone’u Sil ” seçeneğine dokunun.

iPhone Series 14’ün Fabrika Ayarlarına Sıfırlanmasıyla ilgili makalemizi beğendiğinizi umuyoruz. Birçok kişinin iPhone’unu fabrika ayarlarına sıfırlamak istemesinin nedenlerinden biri, cihazı başka bir kişiye satmak veya belki de başka bir aile üyesine vermek istemeleridir. Diğer bir neden de, en son iOS güncellemesinde çok fazla soruna neden olabilecek bir sorun veya hata olabileceğidir. Makalemizi beğendiyseniz, lütfen başkalarıyla paylaşın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz