En İyi Araba Süpürgeleri

0
En İyi Araba Süpürgeleri
En İyi Araba Süpürgeleri

Arabalarımızda çok zaman geçiriyoruz, bu nedenle zaman zaman kirlenmeleri ve iyi bir temizliğe ihtiyaç duymaları doğaldır. En iyi araba süpürgeleri, geride kir kalmamasını sağlamak için işi doğru alet ve aksesuarlarla yapabilir. Arabalarımızda o kadar çok zaman geçiriyoruz ki buraları temiz ve düzenli tutmak ruh sağlığımız için önemli. Güvenilir bir araba süpürgesinin kullanışlı olduğu yer burasıdır.

Araba, toz, kir, kuru ayakkabı aşınması ve kırıntıların yanı sıra evcil hayvan kılı ve benzerleri gibi diğer kalıntıları biriktirir. En iyi araba elektrikli süpürgeleri, küçük boyutlarına rağmen güçlü oldukları için bu kirleticilerle çabucak ilgilenirler. Ayrıca ulaşılması zor köşeleri ve çatlakları temizlemek için manevra yapmak kolaydır. Ayrıca alerjisi olan hastaları rahatsız eden ve arabanızdaki konukları rahatsız eden tüm o küçük şeyleri emerler.

En iyi araba süpürgeleri ayrıca genellikle pille çalışır ve kablosuzdur, bu da daha hafif ağırlıklarıyla birlikte onları tipik garaj ve ev elektrikli süpürgelerinden daha manevra kabiliyeti sağlar. Genellikle dar alanlara ve çevresine uyacak şekilde tasarlanırlar, kiri ve döküntüleri temizlemeyi kolaylaştırır ve arabanızı bozulmamış bir sığınak olarak tutar. Aşağıda, arabalarınız için en iyi elektrikli el süpürgelerinden bazılarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp yakında grup katılımcılarının sohbetlerde kaybolan mesajları etkinleştirmesine izin verebilir

Power Share Taşınabilir Elektrikli Süpürge

Worx’in modeli, benzersiz bir kompakt şekle, diğer Worx ekipmanlarına uyan çıkarılabilir bir pile ve bir üst tutamağa sahip tipik bir el tipi elektrikli süpürgedir. Aralık ve fırça araçları doğrudan gemide saklanabilir ve entegre esnek hortum bir metreye kadar uzunluğa sahiptir.

AeroSlim Lityum İyon Akülü El Tipi Vakum

Kompakt ve hafif AeroSlim, sert yüzeylerden kırıntıları hızla çıkarmak için idealdir. Aralıklı başlık ve yumuşak fırça kombinasyonu, dizüstü bilgisayarınızdaki, arabanızdaki veya koltuk minderleri arasındaki kırıntıları ortadan kaldırır. Entegre kapaklı saklama standı, vakumu dik tutar ve ayrıca aksesuar aletini tutar, böylece her zaman ihtiyacınız olan yerde olur. Bu elektrikli süpürge, yıkanabilir bir filtreye sahiptir ve bir USB bağlantı noktası üzerinden şarj olur.

HomeVac H11 Kablosuz El Tipi Vakum

Eufy’nin ince şeklinin sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu şık ve hafif el tipi elektrikli süpürge, yaklaşık bir şarap şişesi boyutundadır ve özelliklerle donatılmıştır. Bir katlama/fırça aleti, yıkanabilir bir filtre ve saklama veya şarj için dik durmasını sağlayan bir kapağa sahiptir.

Küçük ama güçlü Eufy, temizlik performansı söz konusu olduğunda daha büyük modellerle rekabet edebilir. Yumuşak tutuşu sayesinde ele iyi oturuyor. Vakum 13 dakikaya kadar sessizce çalışır ve ışıklar pilin ne zaman yeniden şarj edilmesi gerektiğini gösterir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android ve iOS İçin Snapchat'te Karanlık Mod Nasıl Açılır?
Araba Süpürgeleri
Araba Süpürgeleri

VacLife El Tipi Vakum

VacLife el süpürgesi, yanlarda araba koltukları veya orta konsol etrafındaki karanlık alanları aydınlatan iki parlak LED ışık şeridine sahiptir. Kullanışlı, hafif 12 voltluk vakum, 17 inç x 5,5 inç x 5,0 inç boyutlarındadır ve üç pounddan daha hafiftir. Fırça ve uzun başlık içerir. Ünite, yıkanabilir çift katmanlı naylon filtre ve toz parçacıklarını yakalamak için bir HEPA filtre ile donatılmıştır. En az 25 dakikalık çalışma için bir tam şarj (üç ila dört saat) yeterlidir.

WandVac El Tipi Vakum

Shark WandVac kompakt, süper hafif ve hızlı temizlik için idealdir. Aksesuar saklama yeri şarj istasyonuna takılabilir, böylece aralık başlığı ve çoklu evcil hayvan vakumu her zaman ihtiyaç duyduğunuz yerdedir.

Vakum, testlerimizde iyi bir performans gösterdi ve özellikle çok yüzeyli evcil hayvan aracıyla evcil hayvan tüylerini süpürmede iyiydi, ancak çok fazla tiftik alete sıkıştı. Filtrenin yıkanabilir olmasını ve diğer düz el süpürgelerinden daha hızlı şarj olmasını seviyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz