Apple iOS 16 Özelliklerini Saklıyor

0
apple ios 16
apple ios 16

Apple’ın iOS 15 için hazırlayıp kullanıcılar ile paylaşmış olduğu Beta sürümü kısa süre öncesinde yayınlandı. Apple tarafından sızdırılan kaynaklar neticesinde daha aylar olmasına rağmen iOS 16 için belli başlı özellikler konsept değerlerine göre piyasaya sızdırılmış durumda olduğu anlaşıldı.

Apple, yapmış olduğu yenilikleri özellikleri ile birlikte sizlere paylaşarak daha fazla sürüm ve yenilik görmenizi istiyor. Özellikle kendi içinde hazırlamış olduğu bir durumun ilk beta sürümünü açıklıyor ve kullanıcılarının bir nevi de nabzını yoklamaya başlıyor.

Yabancı haber siteleri tarafından paylaşılan konseptlere göre iOS 16 için kullanıcılar benzersiz ya da devrimsel özellikler sunmuyor. Bununla birlikte iyileştirilmesi ya da değiştirilmesiyle daha iyi bir kullanıcı deneyimi istenerek gelecek sürümle alakalı yenilikler de yapılmış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   1 Saniyede 50 TL Kod Kazanma - Güncel !
apple-ios-16-telefon-modelleri
apple-ios-16-telefon-modelleri

Yenilikler Şimdiden Belli Olabilir

Tekno Bilim Adamı olarak yapmış olduğumuz araştırmalara göre iOS 15 içerisinde kullanıcılara sunulmayan, nabız yoklamak için bekletilen geliştirmeler iOS 16 ile birlikte birçok kişiyi heyecanlandırabilir. Apple’ın önümüzde zamanlarda kullanıcıları için hazırlayıp sunacağı iOS 16’da belirlenen özellikler şunlardır;

  • Etkileşimli widgetlar
  • Handoff ve Siri ile AirPlay
  • Uygulama kitaplığı için ana ekran düğmesi
  • Odak modu geçişleri
  • Arka plan ses uygulamaları
  • Telefon konum zenginleştirme

Gibi farklı özelliklerin hazır olduğu, Apple kullanıcıları için şimdiden hazır olarak bekledildiği konuşulmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz