Apple Arcade 30’dan fazla yeni oyun ekliyor

0

Merhaba sevgili tekno bilim adamı okuyucuları; Apple’ın oyun abonelik hizmeti çok sayıda yeni oyun ekledi. Teknoloji devinin oyun abonelik hizmeti olan Apple Arcade, kullanıcıları için bazı mobil klasikler de dahil olmak üzere bir dizi yeni oyunu güncelledi.

The Verge’e göre, Final Fantasy’nin yaratıcısının son sürümü olan Fantasian. NBA 2K ve Oregon Trail’in yeni sürümleri ve PlatinumGames’ten World of Demons gibi başka oyunlar da buna katılıyor. Hizmete yapılan yeni güncelleme, yeni oyunları da iki kategoriye ayırıyor. Bunlara “Zamansız Klasikler” ve “App Store Greats” adı verilecek.

Apple Arcade
Apple Arcade

Timeless Classics kapsamındaki oyunlar arasında tavla, solitaire, satranç ve sudoku bulunur. Bu arada, App Store Greats, Threes, Monument Valley, Mini Metro ve bir Cut the Rope’un remaster gibi başlıkları içerecek. Çoğu Arcade oyunu Mac, Apple TV ve iOS’ta oynanabilirken, bu yeni kategoriler sadece iPad ve iPhone’da çalışacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Lenovo, öğrenciler için eğitim odaklı yeni Windows ve Chromebook dizüstü bilgisayarları piyasaya sürüyor

Apple Arcade’de Şimdiye Kadarki En Büyük Genişleme

Apple Arcade’e gelen 30’dan fazla yeni oyunla, hizmetin şimdiye kadarki en büyük genişletmesi. Oyunların kendileri, her türden kullanıcıya hitap eden çeşitli kategorilerdendir.

Diğer birçok Apple Hizmeti gibi Apple Arcade’de de abonelik almayı planlayan kişiler için ücretsiz bir deneme bulunmaktadır. Apple’ın oyun abonelik hizmetine büyük bir güven duyduğu açıkça görülüyor. 180’den fazla oyundan oluşan bir portföyle, Apple’ın inancı karşılığını alacak gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz