eFootball 2024 bugün başlıyor

0
eFootball 2024 bugün başlıyor
eFootball 2024 bugün başlıyor

Konami’nin eFootball 2024’ünün uzun zamandır beklenen sürümü, yakında çıkacak olan EA Sports muadiline rakip olacak çok sayıda yeni içerik ve geliştirmeler içeriyor. İşte güncellemenin temel oyuna eklediği yeni özellikler;

eFootball, Konami’nin önceki PES oyunlarından büyük bir ayrımı temsil ediyordu. Serinin 2020’de piyasaya sürülmesi yalnızca bir güncelleme veya yeniden markalaşma değil, tam bir dönüşümdü. En önemli değişikliklerden biri, oyunu daha geniş bir kitle için erişilebilir kılan oynaması ücretsiz bir iş modeline geçişti. Bu stratejik hamle, Electronic Arts’ın köklü FIFA serisiyle rekabet etmeyi ve hem yeni hem de geri dönen oyuncuları cezbetmeyi amaçlıyordu.

Oyun dördüncü yılına girerken, eFootball 2024 nihayet yeni oynanış özellikleri, güçlendirici paketler, başlangıç kampanyası ve çok daha fazlası dahil olmak üzere büyük miktarda yeni içerikle yayınlandı. İşte eFootball 2024 v3.0.0 güncellemesinin tüm yama notları.

eFootball 2024 3.0.0 Güncellemesi Çıkış Tarihi ve Saati
eFootball 2024 3.0.0 Güncellemesi Çıkış Tarihi ve Saati

eFootball 2024 3.0.0 Güncellemesi Çıkış Tarihi ve Saati

eFootball 2024 için 3.0.0 güncellemesi resmi olarak 7 Eylül 2023 tarihinde yayınlandı ve şu anda sisteminize indirilmeye hazır. Oyunun oyuncuları oyunu başlatabilir ve güncellemeyi yüklemeye hazır hale getirebilir veya sistem ayarlarıyla oynadıysanız otomatik olarak yapılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Unidef VIP Silahlı Koruma Aracı

eFootball 2024 3.0.0 Güncelleme Özellikleri

Bu devasa yükseltme, ek liglere erişim, binlerce oyuncu yüzü, güncellenmiş kitler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik içeriyor. Buna ek olarak Konami, oyuncuların karşılaştığı çok çeşitli sorunları da düzeltti. Oyundaki başlıca değişiklikler top sürme ve savunma mekanikleri etrafında dönüyor. Topu daha iyi kontrol etmek ve hatta kalabalık ortamlarda dripling yapmak için kullanıcılar, geliştirilmiş kontrol tepkileri sayesinde en iyi futbol seviyesinde verilen anlık kararları taklit edebilecekler.

Kullanıcılar ayrıca takımlarını ve taktik modellerini daha iyi koordine edebilecek ve bireysel yeteneklerinin gelişmiş hassasiyetinin bir sonucu olarak sanal ortamda gol atmak için daha fazla fırsat elde edebilecekler. Buna ek olarak, Boosters olarak bilinen yeni bir özellik eklendi. eFootball’daki yeni Booster sistemi, oyuncuların seçtikleri oyuncuların becerilerini daha da geliştirmelerine olanak tanıyor. Güçlendiricilerin yardımıyla kullanıcılar Rüya Takımlarının etkinliğini normal limitlerin (99 limit) üzerine çıkararak her bir takım üyesinin potansiyelini en üst düzeye çıkarabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Cyberpunk 2077 Bedava

Ayrıca, Sezon 1’den itibaren Konami yepyeni bir Başlangıç Kampanyası yürütüyor. Konami Football’a yeni başlayanlardan yıllardır oynayanlara kadar her beceri seviyesinden oyuncu yeni kampanyanın oyun içi ödüllerinden yararlanabilir. Giriş Bonusları oyunculara 120 eFootball Parası, 360.000 GP, 60.000 EXP ve 4 Şans Fırsatı gibi ekstra içerikler kazanma fırsatı veriyor. Buna ek olarak, kampanyanın kilometre taşları boyunca 400.000 GP, 120.000 EXP, 100 eFootball Coin ve 4 Beceri Eğitim Programı kazanılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz