Apple AirTag 2 lansmanının 2025’e ertelendiği bildirildi

0
Apple AirTag 2 lansmanının 2025'e ertelendiği bildirildi
Apple AirTag 2 lansmanının 2025'e ertelendiği bildirildi

Apple AirTag ilk olarak 2021 yılında tanıtılmıştı ve şirketin yeni kompakt akıllı takip cihazıydı. Bu küçük aygıt, kullanıcıların değerli eşyalarını takip etmelerine yardımcı oluyordu. AirTag 2 olarak adlandırılan bir halefinin yakın zamanda 2024’te piyasaya sürüleceği söyleniyordu, ancak bu sürüm ertelenmiş olabilir.

Apple AirTag 2 lansmanı 2025'e ertelendi
Apple AirTag 2 lansmanı 2025’e ertelendi

Apple AirTag 2 Lansmanı Ertelendi

Cupertino merkezli devin başlangıçta AirTag 2 akıllı takip cihazını önümüzdeki yıl duyurması planlanıyordu. Ancak analist Ming-Chi Kuo’nun son raporuna göre, yaklaşan cihazın piyasaya sürülmesi ertelendi. X’te (eski adıyla Twitter) yayınlanan bir gönderide, iPhone üreticisinin AirTag 2 seri üretim planlarının ertelendiği belirtildi. Kuo, seri üretimin ancak 2025 yılına kadar başlayacağını iddia etti.

Daha önce Ming-Chi Kuo, AirTag 2’nin seri üretimine 2024 yılının dördüncü ve son çeyreğinde başlanacağını iddia etmişti. Analist, Apple’ın Vision Pro’nun diğer cihazların merkezinde yer alacağı yeni bir uzamsal bilişim ekosistemi kurmak istediğini de sözlerine ekledi. Buna AirTag 2 de dahil olabilir. Ne yazık ki, akıllı takip cihazının nasıl çalışacağı veya Vision Pro ile nasıl entegre olacağı hala belirsiz. AirTag 2’nin UWB çipinin konum bilgilerini kulaklıkla paylaşmak için kullanılabileceğine dair spekülasyonlar olsa da.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Popüler görüntülü sohbet platformu Omegle, 14 yıl sonra kapanıyor

AirTag 2’nin selefine göre daha yüksek pil ömrü ve daha geniş bir menzil anlamına gelebilecek iyileştirmelerle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak, bu hala sadece bir spekülasyon.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz