Android İçin Geliştirilmiş 2020’nin En İyi 10 Ses Kayıt Uygulaması

0
58
Android İçin Geliştirilmiş 2020'nin En İyi 10 Ses Kayıt Uygulaması
Android İçin Geliştirilmiş 2020'nin En İyi 10 Ses Kayıt Uygulaması

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Android için geliştirilmiş 2020’nin en iyi 10 ses kayıt uygulaması Android kullanıcıları için oldukça merak konusu haline gelmiştir. Özellikle de uygulamaların ücretsiz olacak olması, herkes tarafından da indirilmesini sağlanacaktır.

Sizlere bu aşamada hem kolay erişebileceğiniz hem de kolay indirebileceğiniz bazı ses kayıt uygulamalarından söz edeceğiz. Artık herhangi bir konuda ses kaydına ihtiyacınız olursa, bu uygulamaları en kolay şekilde kullanabileceksiniz.

Easy Voice Recorder

Android’i kullananlar için en çok tercih edilen ses kayıt uygulamalarından birisi olacaktır. Hem binlerce kişi tarafından indirilmiştir hem de severek kullanılmaktadır. İşin en güzel tarafı ise bu uygulamada ses yadı yaparken, ekranın kapalı olması buna etki etmeyecektir. Tuş kilidi kapalı olduğu zamanda kayıt yapabileceksiniz.

Voice Recorder

Aslında bir önceki ses kayıt uygulamasına göre çok daha fazla işlemi burada yapabilirsiniz. Ses kayıtlarını dilediğiniz gibi kesebilir ve herhangi bir ses kaydı ile de birleştirebilirsiniz. Bu da farklı işlem yapmak isteyenler için uygun olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Discord, önümüzdeki yıl PS5'inize entegre edilecek

Parrot

Benzersiz olan bir başka ses kayıt uygulaması ise Parrot olacaktır. Bu uygulamada daha profesyonel kullananlar için uygun olacaktır. Ses kaydettiğiniz sırada, sonradan dinlediğinizde eğer seste yankı gibi sorunlar var ise; onları sonradan çıkartabiliyorsunuz.

Rewind

Ders çalışırken not kaydetmek, sonrasında dinlemek için birebir bir ders çalışma uygulamasıdır. Özellikle de sınav zamanlarında bu yöntemi deneyerek ders çalışmak büyük bir keyif verecektir. Arka planda da bu uygulaması kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Voice Memos 

Öğrenciler için ya da uzun toplantıları ses kayıt altına almak için kullanılan bir uygulama olacaktır. Bu ses kayıt uygulaması için ise en önemli kısım, ses kayıtlarına etiket ekleyebilmek olacaktır.

Android İçin Geliştirilmiş 2020'nin En İyi 10 Ses Kayıt Uygulaması
Android İçin Geliştirilmiş 2020’nin En İyi 10 Ses Kayıt Uygulaması

Samsung Voice Recorder

Her ne kadar sadece Samsung için dizayn edilmiş bile olsa bu marka telefon kullananlar için yeterli olacaktır. Oldukça yüksek bir ses kayıt kapasitesine ve seviyesine sahiptir. Kolay kullanımı sayesinde pratik bir uygulama olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Analist, AirPods 3'ün yakın zamanda gelmeyeceğini söylüyor

Smart Recorder

Ses kaydı için kullanılan bir diğer uygulama da Smart Recorder uygulaması olacaktır. Diğer uygulamalarda da olduğu gibi, hem uzun süreli bir ses kayıt imkanı tanıyacaktır hem de kaliteli bir ses kayıt imkanı tanıyacaktır.

Hi-Q MP3 Voice Recorder

Ses kalitesini özelleştirebilmek adına oldukça kullanışlı bir uygulama olacaktır. Aynı zamanda bu uygulama bulut hizmetleri ile de uyumlu olacaktır. Telefonunuzda yer kaplayan ses kayıtlarınızı buluta taşıyabilirsiniz.

Call Recorder

Android için geliştirilmiş 2020’nin en iyi 10 ses kayıt uygulaması olarak Call Recorder ise bir başka uygulamadır. Ses kayıtlarını kaydetmek istediğiniz zaman, birçok farklı ses formatında da kaydedebileceksiniz.

Automatic Call Recorder

Arama kaydı içinde kullanılan bu uygulama, herkes tarafından da oldukça fazla indirilip kullanılan bir uygulamadır. Sosyal ve anlık mesajlaşma uygulamaları üzerindeki ses kayıtlarını da kolaylıkla düzenleyebileceksiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz