Android için en iyi 3 ses dönüştürücüsü

0
30

Eğer profesyonel olarak müzik yapıyorsanız, sesleri farklı formatlara dönüştürme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ses dönüştürücülerinde aranan en önemli özelliklerden birisi de, sesleri dönüştürürken kalite kaybı olmamasıdır. Ayrıca uygulamaların birçok formatı desteklemesi de oldukça önemli. Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere Android için en iyi 5 ses dönüştürücüsünü detaylı bir şekilde anlattık ve uygulama linklerini verdik.

Audio Convert – All Formats

Audio Convert – All Formats, adından da anlaşılacağı üzere, tüm ses formatlarını birbirine dönüştürebileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Arayüzü oldukça güzel olan bu uygulama, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak yayınlanıyor. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En İyi İnstagram Hikaye Oluşturma Uygulamaları 2020

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Biyometrik Fotoğraf Nedir, Nerede Kullanılır ve Nerede Çektirilir? (2020)

All Audio Converter

All Audio Converter ile ses dosyalarını ihtiyacınız olan her formata çevirebilirsiniz. Gayet güzel bir arayüzü olan All Audio Converter ile ses dosyalarınızın teknik açıdan bilgilerini detaylıca öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olan bu uygulamayı, buraya tıklayarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Audio Converter

Android için en iyi ses dönüştürücü uygulamalarından birisi de Audio Converter olarak karşımıza çıkıyor. Neredeyse tüm ses formatlarını destekleyen bu uygulamanın en büyük farkı ise işlemleri kendi sunucusu üzerinden gerçekleştirmesi.

Kendi sunucusu üzerinden gerçekleştirdiği için gayet hızlı bir dönüştürme tecrübesi yaşatıyor. Buraya tıklayarak uygulamayı ücretsiz bir şekilde Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz