Alone in the Dark Yeniden Başlıyor, Demosu Bu Ekim’de Çıkıyor

0
23
Alone in the Dark Yeniden Başlıyor, Demosu Bu Ekim'de Çıkıyor
Alone in the Dark Yeniden Başlıyor, Demosu Bu Ekim'de Çıkıyor

THQ Nordic, Alone in the Dark reboot’un 25 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya çıkacağını ve ücretsiz bir demonun şu anda mevcut olduğunu duyurdu.

Alone in the Dark Oyunun Detayları Ortaya Çıktı

Bu platformlardaki kullanıcılar Alone in the Dark’ın oynanabilir önsözünü indirerek ana hikayeden herhangi bir spoiler almadan oyunun tamamının neler sunacağını deneyimleyebilirler. Bağımsız demo, oyuncuları 11 yaşındaki Grace Saunders’ın yerine koyarak hızla ters giden bir ayak işine koşuyor. Yayıncı ayrıca Stranger Things’ten David Harbour’un çift kahramanlardan biri olan Edward Carnby’yi, Killing Eve’den Jodie Comer’ın ise diğer çift kahraman Emily Hartwood’u canlandıracağını açıkladı. Oyuncular hikayeyi her iki karakter olarak da oynamayı seçebilir, ancak THQ Nordic her karakterin aynı anlatıya farklı bir bakış açısı sağlayacağını vaat ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google'ın yeni Play Store özelliği, uygulamaların yüklenmesini daha hızlı hale getirecek
Alone in the Dark Demo
Alone in the Dark Demo

Duyuruda “90’ların kült klasik korku oyununa bir aşk mektubu olan Alone in the Dark’ın tekrar uyarlamasında Derceto Malikanesini keşfedin” denmekte. “1920’lerin gotik Amerikan güneyinde geçen Alone in the Dark, tanıdık olanın gerçeküstü olanla buluştuğu, klasik Lovecraftian korku unsurları içeren bir kara film kurgusuna sahip.” açıklandı.

İlk olarak Ağustos 2022’de duyurulan Alone in the Dark hakkında o zamandan beri nispeten sessiz kalan THQ Nordic, oyunun çıkış tarihini ve önsözünü duyurmak için yeniden ortaya çıktı. Oyunun ilk önizlemesinde IGN “ekip ve motivasyon, bir korku oyunu klasiğine heyecan verici bir yaklaşım sunmak için doğru görünüyor” açıklanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz