Adobe, Creative Cloud Pro Edition’ı başlattı

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Photoshop yapımcısı Adobe, iş profesyonelleri için Creative Cloud Pro adlı yeni bir abonelik teklifi başlattı.

Adobe, Creative Cloud Pro Planlarını Başlattı

Her Creative Cloud Pro aboneliği, 200 milyondan fazla varlığa ek olarak normal Creative Cloud planlarına dahil olan uygulamalar ve özelliklerle birlikte gelir. Yaratıcı profesyoneller, bu varlıkları projelerde kullanmak üzere ücretsiz olarak indirebilir ve lisanslayabilir.

Adobe Creative Cloud Pro Özellikleri

Yaratıcı uygulamalar ve varlıkların yanı sıra Creative Cloud Pro planları, Adobe’nin yapay zeka teknolojisi Sensei aracılığıyla gelişmiş arama içerir. Bununla birlikte, benzerlik, estetik, kopya alanı ve diğer faktörlere dayalı olarak görseller, çizimler ve diğer varlıkları bulabilirsiniz.

Creative Cloud Pro
Creative Cloud Pro

Adobe Creative Cloud Pro Fiyatlandırması

Creative Cloud Pro katmanlarının iki türü vardır: ekipler için planlar ve kurumsal müşteriler için planlar. Ekip için tüm mevcut Creative Cloud kullanıcıları, Tüm Uygulamaları veya Tek Uygulama planlarını bir yıla kadar mevcut abonelikleriyle aynı fiyata Pro sürümüne yükseltebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xbox Series S için üzücü açıklamalar yapıldı

Tüm Uygulamaların Creative Pro sürümü, ilk yıl için kullanıcı başına ayda 79,99 ABD doları ve ikinci yıldan itibaren kullanıcı başına ayda 89,99 ABD dolarıdır. Tek Uygulama sürümü, ilk yıl için kullanıcı başına aylık 33,99 ABD doları ve ikinci yıldan itibaren kullanıcı başına aylık 39,99 ABD dolarıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz