Adobe, 2021 MAX konferansı’nın tarihini açıkladı

0

Adobe MAX konferansı, Adobe’nin büyük yıllık etkinliğidir. Yaratıcılığın Adobe’nin en yeni sürümleri hakkında bilgi sahibi olduğu ve dijital tasarım ve geliştirme endüstrilerindeki herkesin dikkat etmesi gereken MAX konferansında.

Merhaba sevgili tekno bilim adamı takipçileri; Hepimiz bu yıl konferans için belirlenmiş bir tarih için oturup başparmağımızı karıştırıyorduk ve şimdi nihayet onay aldık.

Tarihi Kaydedin, Adobe MAX Bu Ekim’de Geliyor

Adobe Blog, merakla beklenen Adobe MAX 2021 konferansının 26-28 Ekim’de gerçekleşeceğini duyurdu. Arka arkaya ikinci yıl tamamen sanal bir etkinlik ve katılmak tamamen ücretsiz.

Bu yılın önemli konuşmacılarından bazıları arasında komedyen Conan O’Brien, grafik tasarımcı Annie Atkins ve Creative Reaction Lab kurucusu ve CEO’su Antionette Carroll yer alıyor.

Geçen yılki konferans, Adobe MAX’ın herkes için hem sanal hem de ücretsiz olduğu ilk konferanstı. Elbette, organizatörler konferansa arka arkaya üçüncü kez Los Angeles, California’da ev sahipliği yapmayı umuyorlardı, ancak COVID-19 salgını, insanların seyahat planlarını iptal etmesi ve karantinada kalması gerektiği anlamına geliyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple'ın yakında çıkacak M2 çipi seri üretime giriyor
Adobe MAX
Adobe MAX 2021 konferans

Digital Photography Review’e göre, 2020 Adobe MAX konferansı 2,2 milyonun üzerinde ziyaretçi tarafından 21 milyonun üzerinde görüntülendi. Eğer kaçırdıysanız, endişelenmeyin Adobe geçen yılki oturumları kendi web sitesinde yapıyor. Talep üzerine oynayamayacağınız tek bölüm ünlülerin liderliğindeki oturumlardır.

Adobe MAX 2021’i Kaçırmayın

Adobe, konferansın üç tam gününe katılmanızı önerir. Adobe’nin en yeni araçları ve güncellemelerinin tartışılmasının yanı sıra en iyi yaratıcı tavsiyelerini veren birçok ilham verici konuşmacı olacak. Kendinizi posta listesine ekleyerek Adobe MAX konferansındaki hiçbir haberi kaçırmadığınızdan emin olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz