7.000 TL alınacak 2. el Harika En iyi Motosiklet modelleri

2
594
motosiklet modelleri

Merhaba Teknoloji Haberleri ekibi. Bugün sizlere 7.000 TL alınacak Harika En iyi garanti Motosiklet modelleri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Günümüz şartlarında sıfır bir motosiklet almak neredeyse çok zor. İnsanlar sıfır motosiklet alamayacak durumuna geldi. Artık birçok insan 2. el motosiklet piyasalarını araştırmaya başladı.

Biz sizler için piyasada bulunan en az yakıt tüketimi açısından gayet uygundur. Ayrıca en fazla yol yapabileceğiniz dayanıklı motosiklet marka ve modellerini sizler için araştırıp hazırladık.

Kuba EGE 50 Motosiklet

kuba ege 50 motosiklet

Kuba Ege 50 Motosiklet uygun fiyata motosiklet arıyorsanız bu model tam da size göre. Yakıt tüketimi açısından  Kuba Ege 50 gayet güzel bir motosiklet.  Bu motosikletin özellikleri yakıt deposu 3 litrelik bir depoya sahiptir. Bir motosiklet alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden birisi yakıt tüketimidir. kuba ege 50 motor yağı olarak 4 zamanlı kuba ege 50 motor  için 10/40 tam sentetik yağ maximoto kulanılır.

kuba ege 50 cc motosiklet için yakıt tüketimi kilometre de 15 kuruşluk bir maliyete sahiptir. Kuba Ege 50 yakıt tüketimi bu kadar az olması Kuba Reiz 50 olmasıdır.

Bu tür bir motosiklet tek kişilik uzun yollarda herhangi bir arıza vermemesinden dolayı dayanıklı olduğu herkes tarafından bilinmektedir.

Ayrıca Kuba Ege 50 modelini kullanmak için ek ehliyete gerek duymadan sadece B ehliyeti ile kullanabileceğiniz bir motosiklettir. kuba ege 50 motor fiyatını soruyorsanız da satıcıdan satıcıya değişiklik gösterir. kuba ege 50 cc cub motosiklet Fiyatı için aşağıdaki bağlantılara bakabilirsiniz.

->> kuba ege 50 cc motor fiyatları

->> kuba ege 50 cc fiyat

->> kuba ege 50 cc sahibinden

->> kuba ege motor fiyatları

Kuba Ege 50 İnceleme Videosu

İlginizi Çekebilir: 45.000 TL Alınacak 2.El Beğenilen 10 Araba

Kral Pion 50

kral pion 50cc

Kral Pion 50  tek ya da iki kişinin bu küçük motosiklete rahatlıkla binebilirsiniz.  Diğer motosikletlerden farkı bagaj kısmının gayet büyük olması ve sele yüksekliğinin oldukça düşük olması sebebiyle yediden yetmişe herkesin zorluk çekmeden kullanabileceği bir motosiklet olarak bilinmektedir.

Aynı zamanda Kral Pion 50 tek silindirli ve 4 zamanlı olmasından dolayı motosikletin kapasite oranı büyüktür.  Bu  50 cc motor  en önemli özelliği bu kadar yüksek güç kapasitesine sahiptir. Sadece kilometre başı 20 kuruşluk yakıt tüketimine sahip olmasıdır. Bu motosikleti sürmek isteyenler için sadece B ehliyeti yeterlidir.

Kral pion 50cc yorumlara baktığımızda bu videoyu izleyiniz.

KRAL PİON 50CC YEDEK PARÇA

Yedek Parça için güvenilir 3 farklı yer var . Bunlar ;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   BMW M3 ve M4 Kameralara Yansıdı

1->> Kral Pion Yedek Parca 
2->> Kral Pion 50cc Yedek Parça
3->> Kral Motor Yedek Parça

Kral Motor ne MALI ?

Kral Motor ne malı sorusuna ise cevabımız Kral Motor türk malıdır yani Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ş. üretimindedir.

Kral PİON benzin deposu kaç litre?

Motor 77 kilodur ve 100 kilo taşıma özelliğine sahiptir. 49.4 cc motor silindir hacmi bulunuyor. 8000 devir/dakka özelliğine sahiptir. Kral PİON benzin Deposu 5.7 litre yakıt kapasitesine sahip depo taşır.

KRAL PION sahibinden ilanlarına bakmak için tıklayın ->> KRAL PION sahibinden

İlginizi Çekebilir: İkinci El Araba Almak İçin Bilinmesi Gereken 10 Kural

Mondial 125 MH Drift

mondial 125 MH Drift

Mondial 125 MH Drift Şehir içinde ve dışında hız yapmak isteyenler için tasarlanmış bir motosiklettir.  sahibinden 125 drift  modeli diğer cadde motosikletlerine fark ile hem daha ucuz hem de performans açısından oldukça daha yüksektir. Sele boyu diğer anlattığımız motosikletlerden epey yüksektir.

Mondial 125 MH Drift yakıt tüketimi açısından diğer modellerine kıyasla daha düşük yakıt tüketimine sahip bir motosiklet modelidir. Bu motosikletin ortalama yakıt tüketimi 30 kuruş kilometre başı yakıt tüketmektedir.  Ayrıca bu  modifiye mondial drift modeli kullanmak isteyenler motosiklet ehliyeti almak zorundadır.

Mondial 125 MH Drift hangi ehliyet?

Mondial Drift 125 ruhsatta 135 cc diye geçer böyle olduğu için malesef A1 ehliyeti yetersiz geliyor. B sınıfı isteyecek.  Bilindiği gibi, 0-50cc aralığındaki motosikletler B sınıfı ehliyetle de kullanılması adına TMF ve MOTED yetkilileri, 0-50 cc aralığındaki motosikletlerde olduğu gibi 125 cc’ye kadar olan hafif güçteki motosikletlerin B sınıfı ehliyetle kullanılabilmesi için atağa geçtiler.

Mondial 125 MH Drift kaç cc?

Mondial 125 mh Drift modeli, yağmurda ve karlı havada sorunsuz ve güvenli bir halde kullanılmaktadır. B sınıfı ehliyet ile kullanılması için TMF ve MOTED yetkilileri çalışma başlattı. Motor Kasa özelliğine göre tasarlanan motorun sistemi 135 cc özelliğine sahiptir ve tek silindirli olan motor sistemi 12.7 bg özelliğine sahiptir.

Mondial Drift kaç para?

Mondial drift 125 Fiyat için tıklayınız.

mondial mh drift 125 sahibinden

Mondial Drift 125 MH İnceleme Videosu | Kullanıcı Yorumları

 

İlginizi Çekebilir: Araba Kredisi Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

AR50-50 KASIRGA

motosiklet arora
arora 50cc kasırga

AR50-50 KASIRGA gezmeyi sevenler için tasarlanmış bir motosiklet modelidir. Arora ar 50 kasırga Motosikletin bilinen en özelliği hafif ve kullanışlı olmasıdır. Ar 50 kasırga modelinde diğer modellerden farkı yakıt tüketimi ve otomatik vites gibi özelliklere sahip olmasıdır.

Bu motosikletin en çok bilinen arora kasırga 50cc teknik özellikleri ;

ARORA KASIRGA 50cc yakıt tüketimi

yakıt tüketiminin şehir içi ve şehir dışında 15 – 25 kuruş arası ortalama bir yakıt tüketimine sahip bir motosiklettir.

arora 50-50 kasırga yedek parça

1->> Arora Kasırga yedek Parça

2->> arora 50-50 kasırga yedek parça

Arora 50 cc motor Fiyatları

Ayrıca bu motosikleti kullanmak için ek belgeye ihtiyaç duymadan sadece B ehliyeti ile kullanabilirsiniz. Arora ar 50 kasırga fiyatları Motosiklet’in 2.el fiyatları ortalama 5000 – 7000  arasındadır.

Fiyatı için Bakınız –>> arora kasırga 50cc fiyat

AR50-50 KASIRGA YORUMLARI VE VİDEO İNCELEME

İlginizi Çekebilir: Küçük – Az Sermaye ile Yapılacak İşler

Honda Today 50

honda motor
honda today 50cc

Honda Today 50 gündelik hayatınızda işe giderken ya da şehir içi dolaşmak için kullanabileceğiniz motosiklet modellerinden biridir. honda today 50 2019 yılına ait Motosiklet piyasasında 2.el bulabileceğiniz fiyat ve performans açısından en uygundur.

Honda Today ne kadar yakıyor?

Honda Today 50 Yakıt Tüketimi Ve Teknik Özelliklerini incelediğimizde 3.75 hp @ 8000 devir. 3.60 Nm @ 6500 devir. 71 Kg.

Honda Today için ehliyet gerekir mi?

honda today ehliyet gerekiyor mu? sorusuna ise

honda 50cc today , Elektrikli motosikletler için ehliyet ve plaka istenmiyor arkadaşlar. Bu durum da, bu tipteki motorları kullanan kişilerin bugünkü tarihte elektrikli motosikletlerin trafik Kanunu’nda tanımı olmadığı için istenmiyor..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2021 Yılında Alınacak En Lüks 10 Otomobil

B sınıfı kaç cc ye kadar motor kullanır?

honda 50 today , 50 cc ye kadar olan motosikletlerde b sınıfı ehliyetinizle kullanılabilirsiniz.

Şimdi bu modeli düşünüyorsanız honda today 50cc letgo üzerinden tutun da honda today 50 sahibinden satıcılarına rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. sahibinden honda today 50 motorlarını incelemek için –>> honda today 50cc sahibinden

Motor hacmi diğer modellere göre gayet uygundur.  Ortalama yakıt tüketimi kilometre başına 20 kuruş civarındadır.  Bu tür motosiklet modelini kullanmak için herhangi bir ek belge gerekmeksizin sadece B ehliyetiniz ile rahatlıkla dolaşabilirsiniz.

HONDA TODAY İNCELEME & 160 KG RAMPA TESTİ  Videoları için Tıklayınız.

KUBA RX-9 50

kuba motor
kuba rx9 motosiklet
İlginizi Çekebilir: Instagramdan Ne Satarak Para Kazanabilirim?

 

KUBA RX-9 50 nostaljik bir tasarımla 2020 yılının başlarında büyük ilgi gören bu model en çok satılanlar arasına girmeyi başarmıştır. Her bütçeye uygun fiyat ve performans açısından yüksek yakıt tasarrufu sağlayan kuba rx9 motosikleti 50cc kuba rx9 gücünden başlayıp küba rx9 650 cc ye kadar hacimli motora sahiptir.

Diğer modellere farkla daha hafif ve dayanıklı üretilmiştir. Bu model kilometre başı ortalama 20 kuruş civarı yakıt tüketimi vardır. Sadece B ehliyetiniz varsa gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. sahibinden kuba rx9 muadillerine bakabilirsiniz.

Buradan Yetkili Bayisinden Modellere Bakabilirsiniz –>> kuba rx9 50 

Kuba RX9 50 cc Motosiklet İnceleme

 

->> kuba rx9 sahibinden yine kuba rx9 50cc sahibinden arama yaparak filtreleme kısmından hem motor gücünü seçebilirsiniz ve satılık kuba rx9‘un diğer özelliklerini seçebilirsiniz. rx9 kuba yaz aylarında keyifle binebileceğiniz en çok satılan model olma özelliğine sahip.

YUKİ SNOOPY 50

yuki motosiklet
yuki snoopy 50 cc motosiklet
yuki snoopy 50cc incelemeye başlarken YUKİ SNOOPY 50 CC diğer motosiklet nazaran gidon kısmı daha farklıdır. Genel özellikleri diğer modellere göre hemen hemen aynıdır. yuki snoopy 50cc fiyat ve performans açısından daha ucuz ve dinamik bir modeldir. yuki motor sahibinden modellerine bakabilirsiniz.
Ayrıca bu model bir motosikleti kullanmak için B ehliyet yeterlidir. Eğer Yuki Snoopy 50 modeli dikkatinizi çekmediyse Buradan Yuki Elektrikli Motorlara ve Fiyatlarına bakabilirsiniz. Yuki Elektrikli MOTOR Fiyatları gayet uygun ve bütçenize göre . yuki snoopy 50cc ikinci el motosiklet her bütçeye uygun modeli bulunmaktadır. yuki snoopy 50cc satılık motor fiyatlarını sizler için aşağıda listeledik.

Bunların dışında şu aşağıda yazdığımız modellere de bakabilirsiniz. İlginizi Çekebilirler. Yuki snoopy 50cc 2 el Fiyatları uygun Çünkü.

->> sahibinden yuki motorlara bakabilirsiniz.

->> sahibinden yuki 250 tarzınıza uygun olabilir.

->> yuki 150 modeli hoşunuza gidebilir.

->> yuki enzo şuan ilgi gören bir modeldir.

->> yuki gusto 100 modelini inceleyebilirsiniz.

Yuki Motor Fiyat Listesi İçin Bakınız ->> Yuki Motor Fiyatları 2020 

yine Yuki Motor Fiyatları 100 luk modellerinin güncel fiyatlarını buradan bakabilirsiniz.

->> Yuki Motor Fiyatları 100 luk

Yine Aşağıda yuki snoopy 50cc inceleme Modellerine ait İnceleme Videolarını İzlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yuki Enzo 50cc İnceleme Uzun Kullanım Sonuçları ve Yakıt Tüketimi

 

yuki snoopy 50cc yokuş tırmanma

 

Yuki Enzo 50cc inceleme-detay-anlatım-test-top speed-GPS

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Silinen Mesajları Okumak

2 YORUMLAR

 1. 50 cc b ehliyet yeterli tabiki ama 125 cc de bilgi verirken a1 yetersiz b yeter lı yazıyorsunuz siz yazdıklarınızı okumuyor musunuz

  • Merhaba Eren bey ,
   Bilindiği gibi, 0-50cc aralığındaki motosikletler B sınıfı ehliyetle de kullanılabiliyor. … TMF ve MOTED yetkilileri, 0-50 cc aralığındaki motosikletlerde olduğu gibi 125 cc’ye kadar olan haif güçteki motosikletlerin B sınıfı ehliyetle kullanılabilmesi için atağa geçtiğinden bahsettik.

   Evet dediğinizde haklısınız , A1 ehliyet yeni yasaya göre: Gücü 125 cc -11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanabilirler.
   cevabınız için teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz