3. Nesil AirPods’un Görüntüleri Sızdırıldı

0
98

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Hafta sonu internete sızan yeni bir görüntü, bize Apple’ın yeni nesil AirPods çiftinin nasıl görüneceğini gösteriyor.

Aşağıdaki fotoğraftan da anlaşılacağı gibi, Apple’ın yeni AirPod’ları ilk iki nesile göre daha kısa sapa sahip olacak ve silikon kulak uçlarıyla birlikte gönderilecek. Şarj kutusu da daha kısa ve daha geniş ve AirPods Pro’nun kasasına çok benziyor. Ancak bu tasarım değişiklikleri, Apple’ın AirPods 3 ve AirPods Pro arasındaki benzerliklerin sona erdiği yerdir. Fiyatı düşük tutmak için, Apple’ın üçüncü nesil AirPod’larının, Apple’ın Pro serisinde sunduğu gürültü giderme özelliğini içermeyeceği bildirildi.

AirPods Yılın Sonlarına Doğru Gelmesi Bekleniyor

Konu Apple söylentilerine gelince 52audio mükemmel bir geçmiş performansa sahip değildir, bu yüzden her şey gerçeği yansıtmayabilir. Yine de, yeni AirPod’ların bu yılın sonlarına doğru gelmesi planlandığını gösteren güvenilir raporlarla, aşağıdaki fotoğrafın yasal olma olasılığı güçlü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   INTEL ArGe Merkezi Kuruyor
AirPods
AirPods 3

Ek olarak, Apple söylentileriyle ilgili rakipsiz bir geçmişe sahip olan Apple analisti Ming-Chi Kuo’nun Haziran ayında Apple’ın üçüncü nesil AirPod’larının 2021’in başlarında yeni bir tasarımla piyasaya çıkacağını iddia eden bir yatırımcı notu yayınladı. Geliştirilmiş ses performansı, daha fazla boyutlandırma seçeneği ve biraz daha iyi su ve ter direnci. Bloomberg’in daha yakın tarihli bir raporu, Apple’ın AirPods 3’ün daha uzun pil ömrüne sahip olacağını ve yeni bir kablosuz yongayla çalıştırılabileceğini bildirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz