ZenMate Çalışmıyor Hatası

0
ZenMate Çalışmıyor Hatası
ZenMate Çalışmıyor Hatası

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, bugün herkesin karşısına çıkabilecek ZenMate Çalışmıyor Hatası ile karşı karşıyayız.  zenmate edge, Google Chrome, Opera ve Firefox gibi tarayıcılarda kullanılmaktadır. Bazı ülkelerdeki bazı sitelere girmek sıkıntılı olabilir. Bunun çözümü için ise ZenMate kullanılmaktadır.

[toc]

ZenMate hatası ile karşı karşıya kaldığınız zaman, bunun çözümü için bahsedeceğimiz adımları uygulamanızı öneririz. IP adresinizi gizleyerek istediğiniz her siteyi kolaylıkla ziyaret edebilecek ve sorunla da karşılaşmayacaksınız.

Chrome Zenmate Neden Çalışmıyor?

Bildiğiniz üzere bazı eklentiler her zaman için güncel tutulması gereken eklentiler olacaktır. Eğer kullanıyor olduğunuz bu eklentiler güncel değilse, ZenMate Çalışmıyor Hatası kolaylıkla alınabilir. Bu bağlamda ZenMate eklentisinin de sürekli bir biçimde güncel olması esas olacaktır. Bu eklenti sürekli olarak güncellenmektedir. Bunu güncellediğiniz zaman kolaylıkla da kullanabilirsiniz. Fakat hala bu hatayı alıyorsanız, bu anda da eklentiyi resetlemeniz gerekecektir. Tüm tarayıcılarda aynı şekilde resetleme işlemi geçerli olacaktır. Adımlar ise şu şekildedir:

  1. Kullandığınız tarayıcı bu aşamada açık konumda bulunmalıdır. Açık konumdayken, sağ üst köşede kullanmış olduğunuz ZenMate eklentisini göreceksiniz. Buna eklentinin üzerine tıklamalısınız.
  2. Karşınıza bu işlemi yaparken bir adım çıkacaktır. Bu adımlar sırasıyla şu şekilde olmalıdır; Resert Proxy ve Restart seçeneğini tıklamalısınız.
  3. Bu sayede eklentiniz, kullandığınız tarayıcı üzerinden yeniden başlayacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2021 Model Skoda Superb Özellikleri ve Fiyat Listesi

Tüm bu adımları sırasıyla uygulamanızı öneririz. Sonrasında ise tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerekecektir. Bu sayede çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer hala çalışmıyorsa, internetinizden kaynaklanan bir problem de olabilir. ZenMate kimi zaman internet bağlantısı yüzünden de çalışmayabilir.

Eğer tüm bu adımlardan sonra hala çalışmıyorsa, zenmate alternatif olarak Firefox ZenMate, Choreme ZenMate ya da Opera ZenMate üzerinden, hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız indirerek kullanabilirsiniz. Bu sayede kaşınıza çıkan ZenMate çalışmıyor hatası, kolay bir şekilde çözüme ulaşacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz