Okullar Ne Zaman Açılacak ? Yüz Yüze Eğitimle İlgili Tarihler Açıklandı

0
11
Okullar Ne Zaman Açılacak ? Yüz Yüze Eğitimle İlgili Tarihler Açıklandı
Okullar Ne Zaman Açılacak ? Yüz Yüze Eğitimle İlgili Tarihler Açıklandı

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere Okullar Ne Zaman Açılacak ? Yüz Yüze Eğitimle İlgili Tarihler Açıklandı hakkında bilgiler vereceğiz.

Dün akşam saatlerinde düzenlenen Kabine Toplantısı sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüz yüze eğitimle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 1 Mart’tan itibaren il bazında eğitime geçilmesi için çalışmaların başladığını söyledi. Haberimizin detaylarında Okullar Ne Zaman Açılacak sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Bugün akşam saatlerinde düzenlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen Kabine Toplantısı sona erdi. Birçok öğrenciyi ve veliyi yakından ilgilendiren okulların açılma tarihi gibi konuların tartışıldığı toplantı sonrası kameralar karşısına geçen Erdoğan, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Okullar Ne Zaman Açılacak ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı açıklamada “Kabinemizin bugünkü toplantısında değerlendirmeleri ayrıntılı bir şekilde tekrar yaptık. Uzaktan eğitim öğretimin temeli olan internete erişimin sınırlılığını dikkate alarak köy okullarında 15 Şubat’ta eğitim öğretimin başlamasını kararlaştırdık. Vaka sayılarının artması halinde eğitim öğretime yeniden ara verilecek” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   17 Ağustos Tarihte Bugün En Üzücü Gölcük Depremi
Okullar ne zaman açılacak?
Okullar ne zaman açılacak?

Diğer sınıflara da değinen Erdoğan, “8 ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel eğitim okullarında eğitim öğretimin 1 Mart’ta başlaması için hazırlıklara başlanacak” dedi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da benzer şekilde eğitim öğretimin 15 Şubat’tan sonra başlamasına yönelik çalışmalar yürüttüklerini söylemişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz