YouTube, kanal adınızı ve profil resminizi değiştirmeyi daha kolay hale getiriyor

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; YouTube, içerik oluşturucuların kanallarındaki adı ve profil resmini değiştirmelerini daha kolay hale getiriyor. Bu değişiklikleri bir bütün olarak Google hesabınız için geçerli hale getirmek zorunda kalmadan bunu yapmak için politikalarını değiştiriyor. Bu, Google ve YouTube kanallarını ayrı tutmak isteyen herkes için yararlı bir değişiklik.

Tüm Google Hesabınızı Değiştirmenize Gerek Yok

Daha önce, The Verge raporlarında, adlarını ve simgelerini değiştiren içerik oluşturucular bunu tüm Google hesaplarında yapmak zorunda kalıyordu, bu da Gmail’deki e-posta adlarının değişiklikleri yansıtacağı anlamına geliyordu.

Bazı kullanıcılar bu tür bir eşzamanlılığı takdir edebilirken, diğerleri iş e-postalarının FortniteGamer2021’den gönderilmemesini veya YouTube’da kanallarını aramayı seçtikleri her neyse profesyonelliği tercih edebilir.

Adı hem masaüstü hem de mobil cihazlarda değiştirebilirsiniz. Masaüstünde YouTube Studio > Özelleştirme’ye gidin ve Temel Bilgiler ve Markalama altında listelendikleri yerlerde adları değiştirin . Mobil cihazda değiştirmek için profil resminiz  >  Kanal’a dokunun, ardından Kanalı düzenle’ye gidin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android 12 Güncellemesiyle Gelen Yeni Özellikler

YouTube

Doğrulamanızı Kaybetmek

Ancak bir sorun var: Doğrulanmış kanallar, adlarını değiştirdiklerinde doğrulama rozetlerini kaybederler. Geri yüklemek için, onay işaretleri için tekrar başvurmaları gerekecek.

Bu, bazı yönlerden sadece küçük bir değişiklik olsa da, kesinlikle çok olumlu karşılanacak bir değişiklik. YouTube, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için kurallarını düzenli olarak değiştirir . YouTube’a göre, bu özel özellik çok talep edilen bir özellik. Şu anda kullanıma sunuluyor ve hemen her yerde kullanıcılar için erişilebilir olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz