Yeni nesil iMac serisinin renkleri sızdırıldı!

0
11

Merhaba sevgili tekno bilim adamı sevenleri; Apple’ın 2021’de daha küçük bir Mac Pro ve işlemcilere sahip yeniden tasarlanmış 24 inç iMac piyasaya sürmesi bekleniyor ve Jon Prosser bunların neye benzeyebileceğini paylaştı.

Söylentiler, Mac Pro’nun M serisi işlemcinin şu anki Mac Pro’nun yaklaşık yarısı kadar olması için güncelleneceğini öne sürdü. iMac’in iPad Pro’ya benzer bir tür uçtan uca ekran yeniden tasarımı alması bekleniyordu.

Bilgi sızdıran ünlü Jon Prosser, kendisine sızdırılan açıklamalara ve görüntülere dayanarak ürünlerin renderlarını paylaştı. İlki, altta bir hesaplama birimi ve üstte bir ısı emici bulunan G4 Küp benzeri bir konsept olarak tanımlanan küçük Mac Pro.

iMac
yeni nesil iMac

İkinci sızıntı, iMac’in yeniden tasarımı ile ilgili. Görüntüler, uçtan uca bir ekran ve iPad Air’e benzer renkler gösteriyor. Prosser, renderların arka tarafında mevcut G / Ç’ye sahip olduğunu, ancak bunun yalnızca renderlar için olduğunu not etti. Yeniden tasarlanan iMac’lerin arkasını görmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Nesnelerin İnterneti IoT ve Sensör Uygulamaları Nelerdir?

Yeniden tasarlanan iMac yeniden tasarımı, Pro Display XDR ve iPad Pro’nun karışımı olarak tanımlandı. Yeni iMac’in yeniden tasarlanmasına rağmen Face ID gibi özellikler içermesi beklenmiyor. Prosser, sızan cihazları prototipler olarak tanımladı, bu nedenle ne zaman piyasaya sürülebileceklerine dair herhangi bir belirti yok. Hala bir Mart etkinliği söz konusu olduğunda, olası yayın penceresi 2021’in sonlarında olacağıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz