Xiaomi, Mi Pad 5’in çıkış tarihini yeni teaser ile onayladı

0
xiaomi Mi Pad 5
xiaomi Mi Pad 5

Xiaomi’nin bir dizi cihaz duyurarak haftayı sallamasının beklendiği pek kimse için yeni bir haber değil. Çinli devin etkinliğinin 15’inde – önümüzdeki Çarşamba – yapılması planlandı ve şimdi şirket Mi Pad 5 de aynı tarihte sunulacağını doğruladı.

Bilgiler sosyal ağlar aracılığıyla paylaşıldı ve teaser, yeni Çin tabletinden bahsettiğimizi açıkça ortaya koyuyor. Bu etkinlik küreseldir ve Brezilya saatiyle sabah 9’da başlamalıdır. Üretici, sunumu YouTube’da ve ayrıca sosyal ağlarında yayınlamalı ve Xiaomi 11T, 11T Pro ve 11 Lite NE, etkinliğin diğer önemli noktaları olmalıdır.

Küresel tablet pazarının hızla büyümeye devam ettiğini ve Çin’de Mi Pad 5 serisinin elde ettiği rakamlara bakıldığında bunun açıkça görüldüğünü hatırlamakta fayda var. Xiaomi’ye göre, sadece beş dakika içinde 200.000’den fazla birim satıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İşte 2024'ün en çok beklenen PC oyunları

Mi Pad 5

Xiaomi, Mi Pad 5’i Küresel Pazara Sunacak ve İddia Edilen Fiyatlar Zaten Sızdırıldı

Birçok sızıntı ve spekülasyondan sonra, Xiaomi Ağustos ayında Mi Pad 5 serisini tanıttı – Snapdragon çipleri ve 120 Hz yenileme hızı ekranları gibi gelişmiş özelliklere sahip iki yeni tablet, Apple’ın hâlâ hakim olan tablet pazarındaki rekabeti yoğunlaştırmayı hedefliyor.

Serinin lansmanı Çin’de büyük bir başarıydı: beş dakika içinde 200.000’den fazla birim satıldı. Tüketici geri bildirimlerinde bu kadar popülerlik söz konusu olduğunda, Xiaomi’nin şimdiden Mi Pad 5 ve Mi Pad 5 Pro’yu küresel pazarda piyasaya sürmeyi planladığı açık.

15 Eylül’de Çinli üretici, yeni ürünün lansmanını dünyanın diğer bölgelerinde duyuracak ve zaten varsayılan satış fiyatlarına erişimimiz var. Beklenti, miktarın Çin’de uygulanandan daha yüksek olacağı yönünde.

Belarus’taki bir mağaza, yeniliğin ülkedeki lansman fiyatını ve tabletin bir kutu açılış videosunu zaten açıkladı. Özellikle bu mağazada Mi Pad 5, Snapdragon 860 yongası, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip bir sürümde 480 ABD Doları karşılığında satılacak. Karşılaştırma yapmak gerekirse, Xiaomi aynı model için Çin’de yaklaşık 310 ABD Doları ücret alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz