Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye’de satışta!

0
41
Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Ülkemizde pandemi sürecinde toplu taşımaya olan talep azaldı. Hal böyle olunca insanlar da elektrikli scooter modellerine akın ettiler. Özellikle de Martı ile elektrikli scooter kiralama imkanına erişenler, kendilerine satın almak istiyor.

Geçtiğimiz günlerde de Xiaomi’nin yeni scooter modeli olan Mi Electric Scooter 1S ülkemizde satışa çıktı. Biz de Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere Xiaomi Mi Electric Scooter 1S hakkında bilgi vereceğiz.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S özellikleri neler?

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Xiaomi’nin yeni çıkan elektrikli scooter modelinin özelliklerini incelediğimiz zaman, 30 kilometre menzile ve 25 km/s maksimum hıza sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca modelin motoru 250W değerini taşıyor.

12,5 kilogram ağırlık ve 100 kilogram taşıma kapasitesi ile birlikte gayet iş gören bir scooter olduğunu söyleyebiliriz. Zaten şehir içinde 25 km/s gayet yeterli. Bir de model hız, şarj miktarı ve diğer bilgileri gösteren bir LCD ekrana da sahiplik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Seat Leon 300.000 TL'yi geçti! İşte yeni fiyat listesi

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S fiyatı ne kadar?

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Türkiye’de de satışta bulunan Xiaomi Mi Electric Scooter 1S, 5.099 TL fiyat etiketine sahip. Her ne kadar çok uygun diyemesek bile, ulaşım masrafları hesaplanıp amorti etmesi durumunda satın alınabilecek bir model. Sonuçta ülkemizde ulaşım da oldukça pahalı bir ihtiyaç.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz