WhatsApp Yakında Resim ve Videoları Altyazılarla İletmenize İzin Verecek

0
WhatsApp Yakında Resim ve Videoları Altyazılarla İletmenize İzin Verecek
WhatsApp Yakında Resim ve Videoları Altyazılarla İletmenize İzin Verecek

WhatsApp yönlendirme aracı o kadar popüler ki, platformun bazı pazarlarda kullanımını azaltmak zorunda kaldı. Sohbetleri, resimleri ve videoları da iletebilirsiniz, ancak medya içeriği için, iletilen içeriğe bir bağlam sağlamak için bir resim yazısı ekleme seçeneğiniz yoktu. Ancak, platform şu anda bu özelliği belirli bir kullanıcı grubuyla beta test ettiğinden, bu çok yakında değişebilir gibi görünüyor.

WABetainfo, şimdilik yalnızca Android test kullanıcılarına sunulan bu beta sürümünün ayrıntılarını paylaştı, ancak önümüzdeki günlerde iOS cihazlarının da yeni seçeneği deneyimleyeceğini umuyoruz. Ve her iki platform da özelliği sorunsuz bir şekilde çalıştırdığında, genel kullanıma sunulmaya hazır olmalıdır.

WhatsApp Resim ve Videoları Altyazılarla İletmenize İzin Verecek
WhatsApp Resim ve Videoları Altyazılarla İletmenize İzin Verecek

Rapora göre WhatsApp, kullanıcılara bir resim veya videoyu iletmeden önce yeni metin ekleme seçeneği sunacak ve insanların önceki başlığın metnini de değiştirmelerine olanak tanıyacak. Arayüze bir metin kutusu eklenmesi, insanların mevcut metni düzenleme seçeneğine sahip olacağı anlamına gelir. Sonuçta, bir videoyu veya resmi ilettiğinizde bağlama dayalı bir altyazıya sahip olmak, insanların eylemi daha iyi anlamasına yardımcı olabilir ve bu medya içeriğini onlarla neden paylaştığınızı anlayacaklardır. WhatsApp’ın bu özellikte, yakında gerçekleşmesi gereken resmi sürümünden önce herhangi bir toptan değişiklik yapıp yapmadığını görmek ilginç olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy S22 FE'nin Dimensity 9000 yonga setine sahip olduğu söyleniyor

WhatsApp, bir kişinin yapabileceği yönlendirme sayısını sınırlar ve Whatsapp Grubu yöneticisine, hangi içeriğin grubuna uygun olduğuna karar verme kontrolünü verir. Bunun dışında WhatsApp diğer özellikleri de test ediyor ve son birkaç ayda kullanıcılar için yeni araçlar ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz