WhatsApp animasyonlu avatar özelliği üzerinde çalışıyor

0
WhatsApp animasyonlu avatar özelliği
WhatsApp animasyonlu avatar özelliği

Meta sahipli mesajlaşma platformu WhatsApp’ın Android beta için animasyonlu bir avatar özelliği üzerinde çalıştığı bildiriliyor. WABetaInfo’ya göre platform, animasyonlu avatarlar sunarak avatar paketinin geliştirilmiş bir versiyonunu eklemek için çalıştı. Bu, kullanıcıların etkileşimlerini geliştirmeye yardımcı olacak.

WhatsApp Animasyonlu Avatar Çıkartmaları

Raporda, “Animasyonlu avatarlar çıkartmalara daha fazla kişilik ve hayat katarak daha etkileyici bir iletişim deneyimi sağlayacak” açıklamasında bulunuldu. Animasyonlu avatarlar şu anda geliştirilme aşamasında ve uygulamanın gelecekteki bir güncellemesinde kullanıma sunulması bekleniyor.

WhatsApp animasyonlu avatar özelliği üzerinde çalışıyor
WhatsApp animasyonlu avatar özelliği üzerinde çalışıyor

Bu arada, geçtiğimiz ay, mesajlaşma platformunun Android beta sürümünde kullanıcıların yüksek kaliteli videolar göndermesine olanak tanıyan bir özelliği kullanıma sunduğu bildirildi. Bu özellik video boyutlarını korurken, videoya yine de küçük sıkıştırma uygulanacak, dolayısıyla videoları orijinal kalitelerinde göndermek mümkün olmayacak. Varsayılan seçenek tüm videolar için her zaman ‘Standart kalite’ olacaktır, bu nedenle kullanıcılar daha iyi kalitede bir video göndermek istediklerinde yüksek kalite seçeneğini seçmek zorundadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz