Web’de Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

0
89
Web'de Twitter Hesabı Nasıl Silinir
Web'de Twitter Hesabı Nasıl Silinir

Bu yazımızda sizlere Web’de Twitter hesabı silmeyi öğretmeye çalışacağız. Twitter, kullanıcıların tweet olarak bilinen kısa gönderiler gönderdiği ücretsiz bir sosyal ağdır. Bu tweetler metin, video, fotoğraf veya bağlantı içerebilir. Twitter’a erişmek için kullanıcıların Twitter.com uygulamasını veya web sitesini kullanmak için bir internet bağlantısına veya akıllı telefona ihtiyacı vardır. Kayıtlı kullanıcıların tweet’leri kısa mesajlarla göndermesi, paylaşması, beğenmesi ve yanıtlaması için bir mikroblog hizmetidir – blog ve anlık mesajlaşmanın bir kombinasyonu. Kayıtlı olmayan kullanıcılar sadece tweetleri okuyabilir.

Twitter hesabınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? Aşağıdakiler gibi çeşitli nedenlerle hesabınızı silmek isteyebilirsiniz: Artık platformu kullanmak istemiyorsanız, yeni bir hesap açmak veya bir işletme hesabını kapatmak istiyorsanız. Hesabınızı silme nedeninize bağlı olarak, işlerinizi bir an önce halletmek isteyebilirsiniz. Neyse ki Twitter, hesabınızı birkaç basit adımda silmenize olanak tanır. 30 günlük bir devre dışı bırakma süresi olsa da, hesabınız (çoğunlukla) bu süre zarfında artık görünmeyecektir. Aşağıda, Web’de Twitter hesabını silme adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Metin 2 Yang Nasıl Kasılır? Yang Kasma Taktikleri
Web'de Twitter Hesabı Silme
Web’de Twitter Hesabı Silme

Web’de Twitter Hesabı Silme

  1. com web sitesine gidin ve Twitter hesabınızda oturum açın.
  2. Sağ üst köşedeki profil resminize tıklayın ve ardından Ayarlar’a gidin.
  3. Hesap Ayarlarında, aşağıya doğru kaydırın ve Hesabımı Devre Dışı Bırak’a tıklayın.
  4. Hesap devre dışı bırakma bilgilerini okuyun. Verilen bilgileri okuduktan sonra @Kullanıcı Adını Devre Dışı Bırak düğmesine tıklayın.
  5. Hesabınız kalıcı olarak silinmeden önce hesap şifrenizi girmeniz istenecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz