Twitter Yeni Özellikler

0
27
Twitter Yeni Özellikler
Twitter Yeni Özellikler

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Twitter yeni özellikler sayesinde artık çok daha iç açıcı bir şekilde Twitter kullanımı sağlayabileceksiniz. Twitter bilindiği üzere en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Kendiniz ile alakalı, herhangi bir konu ile alakalı ya da tamamen alakasız şeylerinde yazılabildiği bir platform olarak karşımıza çıkacaktır.

Bu platform sayesinde artık kendiniz için çok daha iyisini yaparak, yeni özellikler dahilinde bu uygulamayı kullanmış olacaksınız. Eğer hala Twitter hesabına sahip değilseniz, ismin üzerine tıklayarak kendinize bir hesap açabilirsiniz. Dilediğiniz her konu hakkında kolaylıkla da kendinizi ifade edebilirsiniz.

Twitter Yeni Özellikler
Twitter Yeni Özellikler

Twitter İçin Yeni Özellikler 

Twitter kullananlar konu ile alakalı bazen sorunlar yaşayabiliyor. Yeni güncelleme ya da yeni özellikler gelmesi, kullanım açısından çok daha büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu özelliklerden bahsettiğimiz zamanda ise, aslında neden bu zamana kadar kullanmadığınızı anlayacaksınız. Tabi ki sonrasında da neden kullanmanız gerektiğini anlayabileceksiniz. Bu özellikler ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Bildirimleri geçici bir şekilde sessize alma: Bazen ders çalışırken ya da işte çalışırken, telefonumuza gelen bildirimlerden rahatsız oluruz fakat telefonumuzu da sessize almak istemeyiz. Bildirimleri geçici olarak sessize alma sayesinde, uygulama üzerinden gelen bildirimler tamamen sessiz olacaktır.
  • Başlıkları takip etme: Eskiden sadece kullanıcılar takip edilebiliyordu. Belki de sizlerin bir konuyu takip etme isteğiniz var ve onun üzerinden yazılanları takip etmek istiyorsunuz. O halde bu özellik işinize yarayacak demektir.
  • Tweetler için cevap verme: Sizin ile alakalı atılan bir tweet sayesinde artık geride kalmayacaksınız. Anında ve kolaylıkla bildirimini alacak ve cevap verebileceksiniz.
  • Mesajlarda arama özelliği: Birçok kişi ile konuşmalarınız olmuş olabilir. Belki de bu mesajları silmek istemiyor olabilirsiniz. Mesajlarda arama özelliği sayesinde, kimin mesajını bulmak istiyorsanız, o kişinin mesajına erişebilirsiniz.
  • Canlı fotoğraf desteği: iPhone kullanıcıları için Live Photos maalesef normal fotoğraf olarak gözüküyordu. Artık bunlar canlı fotoğraf olarak gözükecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz