Twitter Kullanıcı Adı Değiştirme

0

Twitter kullanıcı adı bir kalıntı mı oldu? Hesabınızı yıllar önce oluşturduysanız ve kullanıcı adınız (veya “kullanıcı”) artık şirketinizin markasını yansıtmıyorsa, yükseltme zamanı gelmiş olabilir. Twitter, kullanıcılarının kullanıcı adlarını ve görünen adlarını istedikleri zaman değiştirmelerine izin verir ve bunu yapmanın yöntemleri oldukça basittir. Kullanıcı adınızı değiştirdiğinizde, eski kullanıcı adınız başkaları tarafından kullanılabilir ve ona atıfta bulunan tweet’ler yeniden yönlendirilmez. Ayrıca, kullanıcılar eski kullanıcı adlarına/kimliklerine tıkladıklarında yeniden yönlendirilmezler. Aşağıda, mevcut tüm platformlar için Twitter kullanıcı adı ve Twitter’da görünen adınızı nasıl değiştireceğinize ilişkin adım adım bir makale bulunmaktadır.

Bir hesap oluştururken her zaman mükemmel kullanıcı adını düşünmezsiniz ve bu kesinlikle Twitter için geçerlidir. Belki eğlenceli bir şey istiyorsunuz ya da sadece bir miktar tanınma değeri olan bir şey istiyorsunuz ama aklınıza hiçbir şey gelmiyor. Ardından, adı ve soyadı ve belki bir sayı veya başka bir şey ile önerilen tanımlayıcılardan birini alın. Ta ki bir gün gözünüze çarpana kadar. Bu mükemmel bir Twitter tanıtıcısı olurdu, kendi kendine düşünüyorsun. Keşke değiştirebilseydim. Twitter adınızı gerçekten değiştirebileceğinizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Sonunda hayallerinizin Twitter hesabını nasıl elde edebileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple dünyanın ilk 3 trilyon dolarlık şirketi oldu
Twitter Kullanıcı Adı
Twitter Kullanıcı Adı Değiştirme

Twitter Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Bu makale, Twitter mobil uygulaması aracılığıyla tanıtıcınızı nasıl değiştireceğinizi gösterir, ancak adımlar web sitesinde neredeyse aynıdır.

  1. Yan menüyü açmak için sağa kaydırın ve alttaki Ayarlar ve gizlilik’e dokunun.
  2. Hesap’a ve ardından Kullanıcı Adı’na dokunun.
  3. Yeni adınızı girin. Ayrıca bazı öneriler de alabilirsiniz – hemen kullanıcı adınız olarak ayarlamak için bunlardan herhangi birine dokunun.
  4. Yeni tanımlayıcınızı kaydetmek için Bitti’ye dokunun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz