Twitch Hesap Silme

0
Twitch Hesap Silme
Twitch Hesap Silme

Twitch, dünya çapında içerik oluşturucular tarafından oyun, eğlence, müzik, spor ve daha fazlası için kullanılan en popüler canlı yayın hizmetidir. Çoğu insan, Twitch’i video oyunu hayranları arasındaki popülaritesi ile tanır. Twitch, oyuncular veya espor hayranları için en büyük canlı yayın platformlarından biridir. Milyonlarca insan oyun deneyimlerini, oyun becerilerini ve aynı zamanda günlük yaşamlarını aktarıyor. Ve her yayıncı için, izleyen daha da fazla insan var. Bununla birlikte, bazı insanlar ayak parmaklarını suya sokmuş ve bunun onlar için olmadığına karar vermiş olabilir.

Neyse ki, platformdan çıkmak nispeten kolaydır. Twitch, bunu yapmak için biri diğerinden daha kalıcı olan iki yol sunar. Hesabınızı basitçe devre dışı bırakırsanız, kişisel verileriniz platformda kalır ve gelecekte hesabı tekrar kullanma seçeneğiniz olur. Bu seçenek çok açık olmasa da, verilerinizi platformdan silmeniz ve hesabınızı tamamen silmeniz de mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2. El Bilgisayar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Twitch hesabınızı silmek istiyorsanız, hesabınızı yeniden etkinleştiremeyeceğinizi ve gelecekte kurtarmak istediğiniz verileri kaybedebileceğinizi bilmelisiniz. Ayrıca Twitch adınız yayınlanacak ve yeni bir kullanıcı kontrolü alabilecek. Her zaman takmanız gereken bir oyuncu etiketiniz varsa, adınızı kullanılabilir hale getirme riskini tartmanız gerekir. Bu sizin için sorun değilse Twitch hesabınızı kolayca silebilirsiniz. Size her iki seçenek için de adımları göstereceğiz.

Twitch Hesabı Nasıl Silinir
Twitch Hesabı Nasıl Silinir

Twitch Hesabı Nasıl Silinir?

  1. tv’ye gidin ve gerekirse hesabınızda oturum açın.
  2. Bu bağlantıya tıklayarak veya adres çubuğunuza yapıştırarak “https://www.twitch.tv/user/delete-account” adresine gidin.
  3. Hesabınızı silme nedenini girin (bu gereklidir) ve ardından Hesabı sil’i seçin.
  4. Talebiniz işleme koyulduktan sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz