Turbobit Link Generator

1
turbobit-link-generator
Turbobit Link Generator

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi, bugün sizlere Turbobit Link Generator konusundan ayrıntılı bir şekilde bahsedeceğiz. Merak edenler yazımızın devamında verdiğimiz 10 linki inceleyebilir.

[toc]

İnternetten bir şeyler indirirken Turbobit kelimesini mutlaka görmüşsünüzdür. Bu site indirme yapılırken en fazla kullanılan sitelerden biridir. Film, müzik, oyun gibi daha birçok şeyi indirme işlemi Turbobit üzerinden kolayca gerçekleştirilir.

Ancak sıkıntılı olan durum Turbobit linklerinin 60 dakika boyunca tekrar indirme yapmaya izin vermemesidir. Sınırsız bir şekilde indirme yapmak malesef mümkün değil. Bu yüzden de Turbobit Link Generator sistemi var. Bu sistemle sınırsız boyutlardaki dosyaları indirebilirsiniz.

Aşağıda bulunan Turbobit Premium Link Generator siteleri ile hem sınırsız hem de ücretsiz bir şekilde dosya indirebilirsiniz.

 • Premium Leech

premiumleech
Premiumleech

Bu siteye giriş yaptığınızda (Premium Leech), boş bir kutu karşınıza gelecektir. Bu kutuya indirmek istediğiniz dosyanın linkini yapıştırın. Ardından sözleşme bölümünü kabul ederek Generate Premium Links butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Karşınıza mavi bir ekran geldiğinde üzerinde yazılı olan linke tıklayarak reklamları geçin ve sonrasında dosyanız indirilecektir. Bu site Premium siteler içerisinde en fazla kullanılan sitedir. Sitenin hızlı bir şekilde açılması ve açıldığı günden beri hizmet vermesi en büyük avantajı olmuştur. Turbobit Link Generator yapmak isteyenler için çok faydalı olacaktır.

 • My Debrid

my-debrid
My Debrid

Bu siteye girmek için buraya tıklamanız yeterlidir. Site Türkçe olması sebebiyle kullanım açkısından son derece kolaydır. Siteye giriş yaptığınızda sağ üstteki bölümden kayıt olmanız gerekmektedir. Kaydolduktan sonra siteye giriş yapın ve indirmek için linkinizi sol taraftaki My Debrid kısmındaki kutuya yapıştırın.

Yapıştırılan linkten sonra çevir butonuna basmanız gerekmektedir. Biraz bekleyin ve ardından sayfayı yenileyin. Sonrasında indirmek istediğiniz linkin yanına yeşil indir butonu gelecektir. Sonrasında karşınıza bir reklam gelebilir bunu da geçtikten sonra indirme işleminiz başlayacaktır.

 • TurkDown Cbox

Bu siteye giriş yapabilmek için buraya tıklayın. Siteye giriş yaptığınızda Türkçe bir site olduğunu göreceksiniz ve yine siteye kayıt olmanız gerekecektir. Kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra siteye girdiğinizde link kontrol kısmına indirmek istediğiniz dosyanın linkini yapıştırmanız gerekecektir. Linki çevirdikten sonra karşınıza gelen reklamı geçin ve ardından dosyanızın indiğini göreceksiniz. Turbobit Link Generator için çok faydalı bir sitedir.

 • Leech1s Cbox

Siteye giriş yapmak isteyenler buraya tıklayabilirler. Siteye giriş yapıldığında yabancı bir site olduğu görülecektir. Siteye kayıt olmanız için register kısmına tıklamanız gerekmektedir. Kayıt olmadan siteden faydalanamazsınız. Kaydolduktan sonra siteye giriş yaparak Link Checker yazan bölüme linkinizi yapıştırın. Burada sizin için bir kod belirlenecek ve bu kodu da Chat kısmına yapıştırmanız gerekecektir. Linkiniz çevrildiğinde üzerine tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Boyun Düzleşmesi Geçer Mi?
İlginizi Çekebilir: Telegram User Bot Kurulumu Nasıl Yapılır?
 • Leech All

leechall
Leechall

Siteye giriş yapmak isteyenler buraya tıklayabilir. Karşınıza gelen boş kutuya linkinizi yapıştırmanız ve ardından download kısmına basmanız yeterlidir. İndirmek istediğiniz dosyanın ismi karşınıza çıkacaktır. Bu ismin de üzerine tıklayıp yaklaşık 10 saniye kadar beklemeniz gerekecektir. Get link butonu karşınıza geldiğinde buna basarak reklamı geçmeniz indirme işleminin başlamasını sağlayacaktır. Bu site günlük olarak 1GB veri indirmeye izin veriyor. İP değişikliği ve Modem resetleme sayesinde siteyi sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • Premium Zen

Siteye giriş yapabilmek için buraya tıklayınız. Siteyi açtığınızda karşınıza boş bir kutu belirecektir. Bu kutuya linkinizi yapıştırmanız ve şartları da kabul etmeniz gerekmektedir. Ardından dönüştür butonuna tıklayarak devam edin. İndirmek istediğiniz dosyanın adı ekrana gelene kadar bekleyin. Ardından karşınıza bir reklam gelir ve reklam altındaki get link seçeneğine tıklayarak bekleyin. Sonrasında continue butonu belirecektir. Buna basıp gelen reklamı da geçmeniz gerekecektir. Bu sayede indirme işleminiz başlayacaktır.

 • Türk Leech

Adından da belli olduğu gibi bu site Türkçe bir Premium indirme sitesidir. Türk kullanıcılar arasında oldukça popüler olan bu site, aynı anda birden fazla indirmeye izin vermez. VPN, Proxy, UP/DOWN Server kullanılmadığı sürece site herhangi bir kısıtlamada bulunmayacaktır. Turbobit Premium generator siteleri arasında gerçekten çok faydalı bir sitedir.

 • Get4 All

Türk Leech sitesine oldukça benzeyen bu Premium link generatoru en fazla 5 indirmeye kadar izin vermektedir.  İndirme sayısı 5’den fazla olursa sizden bir ücret talep edilecektir. VPN, Proxy sunucuları kullanıldığında hizmeti yeniden ücretsiz kullanabilirsiniz. 5 link sınırlaması dışında herhangi bir sınırlama yoktur ve 24 saat arayla tekrar ücretsiz bir şekilde kullanım sağlanabilir.

 • Fakirdebrid

Premium siteler arasında indirme hızı çok yüksek olan bu site kullanıcılara birçok yeni fırsat da sunmaktadır. Ancak site indirme konusunda bir kısıtlama sunmaktadır. 800 MB kapasiteden daha fazla indirme yapmak mümkün değildir. Bu yüzden modem resetleme ve İP değiştirme yapabilirsiniz.

 • Prem Link

Prem link sitesi sayesinde 60 farklı dosya indirme fırsatı bulabilirsiniz. İndirme hızının fazla olmasıyla dikkatleri üzerine toplayan site ücretli ve de ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Ücretsiz üyelik sağlandığında 20GB veri indirmeniz mümkün olmaktadır. Alan kapasiteniz dolduğunda İP değiştirerek ücretsiz kullanıma devam edebilirsiniz. Bunun dışında farklı üyelik açarak da işlemlerinize devam edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   How to Create a Logo Online in Turbologo?

1 YORUM

 1. Kullanımı kolay ücretsiz premium bağlantı oluşturucu, tek yapmanız gereken bağlantıyı yapıştırmak ve düğmeye basmak, ardından reklamları atlamak, hepsi bu internet download manager kullanmayı unutmayın,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz