TikTok Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

0
tiktok hesap silme
tiktok hesap silme

TikTok kullanıcıları çevrimiçi olarak en havalı şeylerden bazılarına erişebilir. Dünya çapında 800 milyondan fazla üyesiyle yeni yetenekler keşfetmenin ve kültürel trendlere ayak uydurmanın harika bir yolu. TikTok ise sonsuz ve tam olarak uyarlanmış önerileri nedeniyle bağımlılık yapabilir. Kendinizi takıntılı bir şekilde TikTok’a göz atarken bulursanız, hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. TikTok tamamen devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları izleyin. Tam bir sosyal medya detoksuna girmeye çalışıyorsanız, Instagram ve Snapchat’i silmek için ipuçlarımızı da burada bulabilirsiniz.

Hesabınızın devre dışı bırakılmasının geri alınamaz olduğunu unutmayın. Tüm yüklemeleriniz, görüntüleme geçmişiniz, takipçileriniz ve beğenileriniz platformdan sonsuza kadar kaldırılacaktır. Hesabınızı iptal etseniz bile, belirli kişiler sohbet mesajlarınızı veya doğrudan mesajlarınızı görebilir.

  1. Sağ alt köşedeki “Ben” etiketli simgeye dokunun.
  2. Ayarlarınıza erişmek için “…” simgesine dokunun
  3. “Hesabımı Yönet”e dokunun
  4. Ekranın altındaki “Hesabı sil”e dokunun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Motorola Moto G 5G Plus tanıtıldı

TikTok

Bunu yaptıktan sonra, hesabınızı kalıcı olarak silmek istediğinizi onaylamak için ekrandaki talimatları izleyin. Google hesabınız TikTok’unuza bağlıysa, bir e-posta doğrulama testini geçmeniz gerekebilir. Aksi takdirde, onayla düğmesine basar basmaz hesabınız silinecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz