The Sims 4 güncellemesi tüm mutfak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor

0
20
The Sims 4 güncellemesi tüm mutfak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor
The Sims 4 güncellemesi tüm mutfak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor

The Sims 4 muhtemelen şimdiye kadar en çok oynadığım oyunlardan biri, zira şu anda EA kütüphanemde binlerce kayıtlı oyun saatiyle yer alıyor. Serinin dördüncü oyununu çocukluğumdan beri oynuyorum ve bilgisayar faresini düzgün bir şekilde hareket ettirebildiğim anda eski Sims oyunlarıyla başladım. EA yeni ücretsiz içerik özellikleri ve hata düzeltmeleri yayınladıkça oyun her geçen güncellemeyle daha da iyi hale gelmeye devam ediyor. The Sims 4 son güncellemesi, yeni Home Chef Hustle Stuff Pack sürümü öncesinde aşçılık tutkusunu geliştirmekle ilgili.

The Sims 4 güncellemesi
The Sims 4 güncellemesi

The Sims 4 Güncellemesi

The Sims 4 için mutfak temalı yeni bir güncelleme geldi ve tam da oyunun en son genişleme paketi olan Home Chef Hustle’ın lansmanına yetişti. İlk değişiklik tarif kullanıcı arayüzüne geliyor ve ne tür bir yemek yapmayı umduğunuza göre sıralamanızı sağlayan filtreleme getiriyor. İster vejetaryen ister laktozsuz olsun, bu simülasyon oyununda belirli bir yemek türünü pişirmeyi çok daha kolay hale getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android Aşırı Isınma Sorunu Nasıl Çözülür?

İkinci büyük yenilik ise hepimizin görmek için yıllardır beklediği bir yenilik. İnsanoğlunun bildiği en basit tatlılardan birini yapmak için artık o korkunç kek fabrikası makinesine ihtiyacınız olmayacak. Bu doğru, Sim’leriniz tıpkı doğanın istediği gibi fırınlarını kullanarak kek pişirebilecekler. Artık sadece kek yapmak için mutfağımın yarısını büyük boy garip görünümlü bir cihazla kaplamayacağım. Yeni yürümeye başlayan Sim’ler de artık bu tatlı ikramların tadını çıkarabilir.

Benzer bir şekilde, çocuk Sim’ler oyun içi dondurma makinesini kullanabilir ve bazı serin, tatlı ikramların tadını çıkarabilirler. Her Sim kendi cihaz kalitesini, o anki ruh halini ve beceri seviyesini yansıtan yiyecekler hazırlayarak genel olarak daha gerçekçi bir mutfak deneyimi yaşayacak. Tüm pişirme, fırınlama ve gurme yemek tarifleri artık beklenen malzemeleri daha iyi kullanıyor. Küçük aletler artık canlı modda oynarken oyun dünyasında sürüklenebiliyor ve Sim’ler gerekli eşyalarla birlikte seyahat etmek için bunları envanterlerine de yerleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   8K destekli Xiaomi Mi Box 4S Pro TV tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz