Takipçi Satın Al Tulpar Medya

0
instagram takipçi satın al
instagram takipçi satın al

Sosyal medya, çok büyük bir hızla gelişti ve hayatlarımızın tam merkezine konumlandı. Büyük ve küçük işletmelerin tamamı, bu mecrada yer alarak potansiyel müşterileriyle iletişim kurmayı önemsiyorlar. Tulpar Medya, sosyal medyada hızlı bir şekilde yükselmek isteyen müşterilerine güvenilir hizmet sunuyor. Müşteriler, Instagram takipçi satın al hizmetinin yanı sıra firmadan başka birçok hizmet alabiliyorlar. Müşteriler, tüm sosyal medya platformları için birbirinden farklı kategorilerde hizmet almak için firmayı tercih ediyorlar.

Tulpar Medya Takipçi Hizmetleri

Tulpar Medya, 6 yıllık sektör deneyimi ve uzman kadrosuyla, müşterisine kaliteli hizmet sunuyor. Firmadan, farklı platformlar için birçok kategoride hizmet alınabiliyor.

  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
  • Twitch
  • Tiktok
  • Youtube

Bunlar, firmadan hizmet alınabilen platformların bir kısmıdır. Bununla beraber, firma, tüm bu sosyal medya platformları için, takipçi, abone, beğeni, izlenme, yorum gibi hizmetler sunuyor.

Instagram Takipçi Fiyatları

Firmanın web sitesine giren müşteri, öncelikle tercihte bulunmalıdır.

  • Türk Takipçi
  • Yabancı Takipçi
  • Bayan Takipçi
  • Bot Takipçi

Müşteri, hangisini istiyorsa onu seçiyor. Bundan sonrasında ise söz konusu paket içinde seçim yapıyor. Örnek vermek gerekirse; 1000 Türk Takipçi, 89,90 TL, 1000 Yabancı Takipçi, 25,90 TL ve 1000 Türk Bayan Takipçi 149,90 TL’ye satın alınabiliyor. Firmanın Instagram bayan takipçi satın al hizmeti son derece kapsamlı olmasıyla dikkat çekiyor. Kadınlara yönelik bir Instagram sayfası, spesifik olarak kadın takipçi isteyebilir, firma bunu sağlıyor. Bunun yanında fiyatı önceleyen bir müşteri yabancı takipçi satın alırken, sağlamcı müşteriler ise Türk takipçi satın almayı tercih ediyorlar. Peki, firmadan 1000’den daha az sayıda takipçi satın alınamıyor mu? Elbette, alınabiliyor. 50 Türk Takipçi, sadece 9,90 TL’ye, 100 Türk Takipçi ise 14,90 TL’ye satın alınabiliyor. Profesyonel hesaplar, firmadan çok daha fazla sayıda takipçi satın alabiliyorlar. Firma, her bütçeye uygun paketleriyle hizmet sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Chrome Kendiliğinden Kapanıyor Dışarı Atıyor

Takipçi Satın Al Hızla Yüksel

Sosyal medyada yer alan hesapların tamamı, gönderilerinin daha fazla kişiye ulaşmasını amaçlıyor. Bunu profesyonel yardım almadan yapabilmek neredeyse imkansız. Bu sebeple, önemli markaların hesapları, fenomen hesapları firmadan hizmet alıyorlar.

Seojen.com ile ortaklık yapan Tulpar Medya, Seojen Bilişim firmasında SEO hizmetleri de almaktadır. Fenomen olmak isteyen birçok kişi de firmayla iletişime geçerek, fenomen olma yolunda ilk adımı atıyor. Firmadan takipçi satın alan hesaplar, kısa sürede farkı görüyorlar. Bundan dolayı, firmanın son derece sadık bir müşteri kitlesi var.

Hızlı Yüklenen Takipçi Hizmeti

Firmadan hizmet alan müşteriler, kaliteli ve kapsamlı hizmet kadar hıza da önem veriyorlar. Firma, %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle faaliyet gösteriyor. Bu amaçla, tüm siparişleri çok kısa sürelerde teslim ediyor. Firmanın tüm takipçi hizmetlerinde hızlı teslimat ön plana çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Hesabım Kapatıldı Çözümü

Güvenli Sosyal Medya Hizmeti

Firma, müşterilerinin güvenlik beklentilerine de tam olarak yanıt veriyor. Firmadan hizmet alan müşterilerden asla şifre istenmiyor. Böylelikle, müşteriler hesapları konusunda kaygı duymuyorlar. Müşteri, paketlerden birini tercih ediyor ve üzerine tıklıyor. Açılan sayfada bazı bilgiler isteniyor. O bilgileri giren müşteri, ödeme yaparak işlemi tamamlıyor. İşlemler, çok kolay olmasıyla beğeniliyor. Ödeme, 3D güvenli altyapı olanaklarıyla yapılıyor.

Müşteri, mobil veya web üzerinden ödeme yapma imkanı sahip. Sosyal medyada hızlı bir şekilde yükselmek ama bunun için gereksiz para harcamak istemeyenler firmayı tercih ediyorlar.

Instagram takipçinin yanında Twitter beğeni satın al için yine firma öne çıkıyor. Kapsamlı, ekonomik, hızlı ve güvenli sosyal medya hizmeti sunan firma, bu sayede pek çok mutlu müşteriye sahip olmayı başarmış durumdadır. Firma, dönemsel olarak kategorileri gözden geçiyor ve hizmetlerini sürekli güncelliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz