Bedava İnternet; Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

0
vodafone-bedava-internet
bedava-internet-kazan

Türkiye operatör devleri olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bedava internet fırsatlarından yararlanarak, ek ücret ödemden internet alabilirsiniz. Büyük operatör şirketleri olarak müşterilerine ve kullanıcılarına özel olarak haftalık, aylık, günlük ya da saatlik bedava internet hizmeti sağlayan firmalardan nasıl bir yol izleyerek internet alacağınız oldukça önemlidir.

Bu noktada, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom firmaları arasında bedava internet almanıza yarayan tüm güncel yöntemler ve yapmanız gerekenler yazımızda! Ayrıca Aylık Bedava internet Kodları için  bakınız.

Türk Telekom İle Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Türk Telekom bedava internet hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilere Türk Telekom tarafından bazı fırsatlar sunulmaktadır. Online işlemler altında, Türk Telekom uygulamaları üzerinden hem İOS hem de Android altyapıya sahip telefonlardan erişilebilen kampanya sayesinde anında internet fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil Türk Telekom uygulaması üzerinden internet fırsatlarını takip etmek.

Mobil fırsatların yanı sıra online işlemler üzerinden Sil Süpür kampanyasını da değerlendirebilirsiniz. Her Çarşamba günü internet, dakika ya da mesajlaşma fırsatları sunarak hediyeler kazanmanızı sağlamaktadır. Sil Süpür fırsatları ile internet üzerinden online işlemleri kullanarak1 GB’dan 10 GB’a kadar internet hizmet sunulmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık olarak kullanabileceğiniz internet haklarında 10 GB, 5 GB, 3 GB, 2 GB ve 1 GB şeklinde çeşitlilik göstermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İngilizce Nasıl Öğrenilir?

Turkcell ile Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Turkcell bedeva internet hizmetlerinden yararlanmak için yapılası gereken işlemler mobil uygulamalar ve online işlemleri kullanılmaktadır. İOS ve Android olarak tüm telefon altyapılarına uygun olan Turkcell mobil uygulama sayesinde internet kazandırmaktadır.

Salla kazan olarak geçen uygulamada da hafta içersinde belirli bir günde inanılmaz hediyeler ile karşılaşabilirsiniz. Bu hizmet ile telefon üzerinden sadece Turkcell Hesabım ile salla kazan sayfasına girerek telefonunuzu sallama yöntemi ile paketler kazanabilirsiniz. 2 GB, 5 GB ya da 10 GB’a kadar internet seçenekleri ile karşılaşabileceğiniz hediyeleri toplamaya başlayabilirsiniz.

Diğer bir hediye ise Sürpriz Nokta uygulaması ile gelmektedir. Telefonlarınızda GPS özelliklerinden yararlanarak, gidilen bölgelerde sürpriz noktalardan internet hediyesi kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Son olarak ise BİP uygulaması sayesinde kampanyaları takip ederek internet fırsatlarını değerlendirmeyi unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Şekilli Semboller 2022

Vodafone İle Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

vodafone-bedava-internet
vodafone-bedava-internet

Vodafone bedava internet fırsatlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmektedir. Hediye Çarkı özelliği sayesinde büyük miktarlarda internet hediyeleri sunan Vodafone, faturasız ya da faturalı ayırt etmeksizin herkese ek internet hakkı fırsatı sunmaktadır.

Android ve İOS telefonlara indirerek erişebileceğiniz Hediye Çarkı seçeneğini haftada bir gün çevirerek bedava internet kazanabiliyorsunuz. Toplamda 20 GB’a kadar büyük hediyeleri barındıran sistem ile internetin tadını doruklarda yaşayın. Hediye çarkının yanı sıra arkadaşlarınızı ya da ailenizi Vodafone’a getirerek de haftalık 2 GB hediye internet paketinden yararlanabilirsiniz.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz