Superonline Şifre Değiştirme

1
74
Superonline Şifre Değiştirme
Superonline Şifre Değiştirme

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, bugün Superonline Şifre Değiştirme konusundan söz edeceğiz. Kimi zaman şifre değiştirme konusunda müşteri hizmetlerinden yardım talep edebiliriz. Fakat her zaman onlara ulaşım yeterince kolay olmayacaktır. Bunun için şifre değiştirme konusunda kendimiz bir şeyler yapmalıyız.

Şifre değiştirmek sanıldığı kadar da zor bir işlem gerektirmeyecektir. Karşınıza çıkan birkaç adım neticesinde kolaylıkla değiştirebileceksiniz. Şifrenizi düzenli olarak değiştirmeniz, sizler için büyük bir avantaj olacaktır. Yakınınızda olan birisi eğer şifrenizi çözer ise, ödemeniz gerekenden çok daha fazla fatura ödeyebilirsiniz. Birkaç kolay adım sayesinde nasıl değiştireceğinizi öğreneceksiniz.

Superonline Şifre Değiştirme
Superonline Şifre Değiştirme

Superonline Wi-Fi Şifre Değiştirme

Şifre değiştirme, her ne kadar gerekli olarak görülmese bile aslında 2-3 ayda bir muhakkak uygulanması gereken bir işlem olacaktır. Şifreler artık programlar ile beraber kolaylıkla kırılabilir. Bunun için seçeceğiniz şifre, karmaşık bir şifre olmalıdır. Elbette kendinizin unuttuğu bir şifre olmamalıdır. Yine de şifrenizin içerisinde; büyük ve küçük harf, rakam ve noktalama işaretleri olmalıdır. Bu sayede hem güçlü bir şifre oluşturmuş olacaksınız hem de olası şifre kırma durumu sizler için söz konusu olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları (iOS ve Android)

Turcell Superonline Şifre Değiştirme

Sizlere söz edeceğimiz adımlar sayesinde ilerleyecek, şifrenizi güncelleyeceksiniz. Bu adımlar ise şu şekildedir;

  1. Öncelikli olarak modeminizi bağlanmalısınız. Bunun için tarayıcınızı açtığınız zaman, adres çubuğuna modem IP’nizi (192.168.1.1) girmelisiniz.
  2. Diğer bir adım olarak burada sizlerden bazı bilgiler talep edilecektir. Bunu için karşınıza çıkan ekrana, modem şifrenizi girmelisiniz. Şifreye “Superonline”, kullanıcı adına ise “admin” yazmanız yeterli olacaktır.
  3. Tabi önceki aşamada tam olarak bir şifreniz yok ise; modemin arkasındaki tuştan, modeminizi resetleyebilirsiniz. Bunun için 5-10 saniye arası tuşa basılı tutun. Bu işlemi yapamamış iseniz, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  4. Bu aşamada modeme de giriş yapmış olacaksınız. Sonrasında ise kablosuz ağ menüsünü bulun ve buradan yeni bir şifre belirleyin.
  5. Şifreniz bu adımlardan sonra güncellenmiş olacaktır.

1 YORUM

  1. Teşekkür ederim yazar admin hanım . Bunun için superonlne yetkilileri aradım beni bayağı bi beklettiler ve işlemlerim olmadı. Az önce internette araştırma yaparken bayağı bi site dolaştım hep dolambaşlı anlatmışlar. Fakat sizin gbi anlatan olmamış. Wifide sıkıntım artık çözüldü sayenizde teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz