Subway Surfers Hikayesi – Videolu

1
977
Subway Surfers Hikayesi
Subway Surfers Hikayesi

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, herkesin severek oynadığı Subway Surfers hikayesi, sizleri neredeyse derin etkileyecek diyebiliriz. Günlük hayatta oynadığımız oyunlar, bizler için tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir. Fakat oyunun arka planına baktığınız zaman büyük bir dram olduğunu görebilirsiniz.

Günlük hayatımızın karmaşasında telefonlar ya da tabletler elimizden düşmez haldedir. Bunun önüne geçebilmek için ise, o cihazlarda sadece hat değil oyun da oynamaktayız. Android kullanıcılar için bulunan Subway Surfers, sonrasında iOS içinde geçerli olmuştur. Sizlere bu anlamda oyunun asıl hikayesinden söz edeceğiz.

Subway Surfers Hikayesi
Subway Surfers Hikayesi

Subway Surfers Hikayesi

Subway Surfers gibi efsaneler hiçbir zaman bitmez. Bir şehir efsanesi olsun ya da bir oyun ile ilgili bir efsane olsun, sonunun gelmeyeceğini bilmeliyiz. Fakat bilinmeyen şey, bu efsanelerin ne kadar doğru olacağıdır. Size söz edeceğimiz bu oyunun gerçek hikayesi az çok herkes tarafından bilinmektedir. Fakat bazı bilgilere göre ise, bu hikaye tamamen uydurmadır. Gerçeği yansıtmayan bu hikaye, kimilerince doğru kimilerince yanlıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   AirPod'ları Windows 11 PC'ye Nasıl Bağlarsınız?

Oyunun yaratıcısının oğlu, grafiti yapmaktan çok hoşlanan haylaz bir çocukmuş. Fakat ailesi bu durumdan pek de hoşlanmıyormuş ve bu hobiyi bırakmasını istiyorlarmış. Fakat çocuk ailesini dinlemeyerek bu hobisini uygulaya devam etmiş. Bir gün tren garının orada, boş bir duvar görmüş. Bu duvara güzel bir grafiti yapılır düşüncesiyle dolmuş ve yapmaya başlamış. Garın bekçisi maalesef bu durumdan hoşlanmadığı gibi o çocuğu kovalamış. Çocuk ise bu sırada tren raylarının altında kalarak hayatını kaybetmiş. Babası ise çocuğunu unutmamak için böyle bir oyun tasarlamış. Aynı zamanda oyunun içerisindeki boya yapan çocuk sürekli farklı yerlerde bulunuyor. Bunun sebebi ise, rayların altında kalan çocuğun dünya turu yapmak gibi bir hayali olmasından geliyormuş.

Subway Surfers Hikayesi Doğru Mu ?

Burada bahsettiğimiz hikayenin ne kadar doğru olduğu konusunda herhangi bir fikre sahip değiliz. Fakat birçok yerde hikayenin uydurma olduğu söylentisi de gezinmektedir. Oyun yapımcılarının ise böyle bir konuyla alakalı hiçbir açıklaması bulunmamaktadır. Bahsettiğimiz üzere, Subway Surfers Hikayesi gibi bazı dramlar vardır. Kimileri doğru olsa bile kimileri tamamen yanlıştır. Fakat bazıları da bu şekilde askıda kalmış ve sizleri bir bilinmeze sürüklemektedir. Bu oyunu hikayesi içinde böyle söylemek doğru olacaktır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz