Steam Platformunda Arkadaşların İstek Listesini Görüntüleme

0
19
Steam Platformunda Arkadaşların İstek Listesini Görüntüleme
Steam Platformunda Arkadaşların İstek Listesini Görüntüleme

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Steam platformunda arkadaşların istek listesini görüntüleme sayesinde onların listelerine erişebileceksiniz. Steam uygulamasını daha öncesinde sizlere aktarmıştır.

Özellikle de buradan arkadaşlarınız ile nasıl oyun oynayacağınızdan ve bunun gibi çeşitli özelliklerden haberdar olabilirsiniz. Bunu hakkında gereken detaylı yazıya, yukarıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özellikle de Steam aile paylaşımı konusunda yazdığımız yazıda, gerekliliklerinden ve neden kullanıldığından söz etmiştir. Şimdilerde ise, Steam platformunda farklı bir özellikten söz edeceğiz. Steam platformunda arkadaşlarınızın listesini kolayca görebileceksiniz.

Bunun için ise bazı şartların gerekliliği olacaktır. Eğer karşınızdaki, arkadaşınız bu gereklilikleri yerine getirmişse sonucunda sizler de bu isteğinizi yerine getirebileceksiniz.

Steam Platformunda Arkadaşların İstek Listesini Görüntüleme
Steam Platformunda Arkadaşların İstek Listesini Görüntüleme

Steam Platformunda Arkadaşların İstek Listesini Görüntüleme

Steam platformunda özellikle de arkadaşlarınız bulunmalıdır. Bu sayede arkadaşlarınız ile çok daha kolay bir şekilde oyun oynayacak ve çok daha fazla vakit geçirebileceksiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınız ile bu platformdan bir şekilde oyun paylaşımı ve aile paylaşımı dahi kolaylıkla yapabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   OnePlus 9'dan ilk görsel geldi! Özellikleri ve fiyatı ne olacak?

Son zamanlarda ise Steam platformunda arkadaşlarınızın listesini görüntüleme kısmını aktif olarak kullanabileceksiniz. Bunun nasıl olduğundan sizlere adımlar dahilinde bahsedeceğiz. Steam platformunda arkadaşlarınıza çeşitli hediyeler iletebilir ve oyununuzu çok daha keyifli hale de getirebilirsiniz.

Şu adımlar dahilinde sizler de Steam platformunda arkadaşlarınızın listesini kolayca görebilirsiniz:

  • Öncelikli olarak Steam uygulamasını açın ve oturumunuzu giriş bilgilerinizi de girerek aktif hale getirin.
  • Steam uygulamasını açtıktan sonra, sağ alt kısımda “Arkadaşlar ve Sohbet” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayarak, bu adımı tamamlayın.
  • Burada hem listenizi hem de arkadaşlarınızı görüyor olacaksınız. Hangi arkadaşınızın listesini görmek istiyorsanız, o kişinin yanında yer olan “ok” işaretine tıklayın.
  • Bu adımdan sonra, “Profil Görüntüle” seçeneğine ve sonrasında “Oyunlar” kısmına tıklayın. Bu arada oyunlar seçeneği bu aşamada sağ tarafta, tam da profil ekranının orta kısmında yer alacaktır. Bu profile girdikten sonra karşınıza bir başka sekme çıkacaktır.
  • Bu sekmede ise; hem oyunlar hem istek listeleri hem de son oynanan oyunlar çıkacaktır. Aynı zamanda burada kimin istek attığını da görebilirsiniz. Fakat eğer arkadaşınızın profil gizliliği aktif ise, bu aşamalardan hiçbirini gerçekleştiremeyecek ve o listeyi göremeyeceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz