Spotify Premium Ailenizle Nasıl Paylaşılır?

0
Spotify Premium Ailenizle Nasıl Paylaşılır
Spotify Premium Ailenizle Nasıl Paylaşılır

Herkese merhaba, bugün bu yazımızda size Spotify Premium ailenizle nasıl paylaşacağınızı göstereceğiz. Spotify, Aile hesabını yönetme biçiminde yeni değişiklikleri duyurdu. Eskiden tek bir Aile planında ana hesap sahibi ve bir kişi daha iken, Spotify artık aylık 15$’lık tek bir Aile Premium planında 5 kişiye kadar (toplamda 6 kullanıcı) izin veriyor. O halde lafı fazla uzatmadan başlayalım.

Aile üyelerinizin her biri için ayrı Spotify hesapları için ödeme yapmakta zorlanıyor musunuz? Ailede birden fazla müziksever genç varsa, masraf özellikle yüksek görünebilir. Yalnız değilsiniz. Birçok ebeveyn, birden fazla Spotify hesabına bir çözüm arıyor ve neyse ki, akışlı müzik platformunda bir tane var. Aile Planı’nı seçerseniz, herkesi tek bir hesap altında bir araya getirmek için premium özelliklerden vazgeçmeniz gerekmez. Spotify, dijital bir müzik akışı hizmetidir. Geniş çevrimiçi podcast ve müzik kitaplığına anında erişim sağlayarak istenilen içeriği istediğiniz zaman dinlemenizi sağlamaktadır. Yasaldır ve kullanımı kolaydır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Uyumlu Nickler

Spotify Premium Ailenizle Nasıl Paylaşılır?

Adım 1: Öncelikle web tarayıcınızdan spotify.com’a gidin ve mevcut hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.

Adım 2: Ardından, spotify.com/family adresine gidin. Alternatif olarak, açılır menüyü ortaya çıkarmak için kullanıcı adınızın yanındaki ok düğmesini tıklayıp Hesap’ı tıklayabilirsiniz. Hesaba genel bakış sayfasından, sol kenar çubuğundaki Aile için Premium’a tıklayın.

Adım 3: Başlayın’a tıklayın.

Adım 4: Ödeme bilgilerinizi girin ve Spotify Premium’umu Başlat’a tıklayın.

Adım 5: Spotify için kullandıkları e-posta adreslerini kullanarak en fazla beş kişiyi Spotify Ailesi hesabınıza davet edin.

Spotify Premium Ailenizle Paylaşma
Spotify Premium Ailenizle Paylaşma

Spotify Premium’u ailenizle nasıl paylaşacağınızla ilgili makalemizi beğeneceğinizi umuyoruz. Spotify Family hesabı kullanıcılarının yönetimi de bir tarayıcıdan yapılmalıdır. Hesabınıza kullanıcı ekleme ya da hesabınızdan kullanıcı kaldırabilmek için spotify.com/account adresine girin ve Aile hesaplarınızı yönetin altında Git’e tıklayınız. Boş yeriniz varsa, e-posta adresini kullanarak ya da doğrudan bağlantı göndererek birini davet edebilirsiniz. Maalesef, Spotify Aile hesabınıza erişimi iptal etmenin bir yolu yok. Bunun yerine, yeni bir kullanıcı davet etmeli veya yeni bir davet bağlantısı oluşturmalısınız. Bu, seçilen kullanıcıyı hesabınızdan atacak ve Spotify Premium’a erişimini iptal edecektir. Makalemizi beğendiyseniz, lütfen başkalarıyla paylaşın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Mesajlar, tabletler için bölünmüş ekran görünümü eklemeye hazırlanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz