Sony PS5 Slim İçin Yeni Renk Seçeneklerini Duyurdu

0
Sony PS5 Slim İçin Yeni Renk Seçeneklerini Duyurdu
Sony PS5 Slim İçin Yeni Renk Seçeneklerini Duyurdu

Sony PS5 Slim geçen yıl Ekim ayında piyasaya sürmüştü. Sadece Beyaz renk seçeneği mevcuttu. Şimdi, sadece birkaç ay sonra, Japon marka CES 2024’te en yeni konsolun üç yeni rengini duyurdu. Bunlar esasen ayrı olarak satın alınabilen yan plakalardır.

Sony PS5 Slim yeni renk seçeneklerine kavuşuyor

Sony, PS5 Sllim’i Volkanik Kırmızı, Kobalt Mavisi ve Gümüş renk seçenekleriyle tanıttı. Bu renkler, orijinal PS5 konsoluyla aynı olan Deep Earth koleksiyonunun bir parçasıdır. DualSense kumandalar da konsolun renkleriyle eşleşiyor. Yeni yan plakalar, standart Beyaz renk seçeneğindeki parlak ve mat yerine tamamen mat bir yüzeye sahip. Renkler oldukça canlı ve Sterling Silver seçeneği orijinal PlayStation’ın nostaljisini çağrıştırarak tüm PlayStation hayranları için bir geri dönüş sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Piyasayı süpürecek: realme 7 ve realme 7 Pro sonunda tanıtıldı!
Sony PS5 Slim İçin Yeni Renk Seçenekleri
Sony PS5 Slim İçin Yeni Renk Seçenekleri

Yeni duyurulan yan plakaların fiyatı 54.99 dolar ve ayrı olarak satın alınabiliyor. Konsola halihazırda sahip olan kullanıcılar yan plakaları değiştirebilir. Sony yeni renklerin yakında satışa çıkacağını söylüyor. Ayrıca, tamamen mat Siyah bir yan plaka da yakında piyasaya sürülecek. Deep Earth koleksiyonunun PS5 Slim’in disk versiyonuyla sınırlı olduğunu belirtmekte fayda var.

Sony PS5 Slim, çıkarılabilir disk sürücüsü ile standart PS5’in daha ince ve daha ince bir versiyonudur. Depolama alanı da 1 TB’a yükseltildi ve ön tarafta ikinci bir USB-C bağlantı noktası var. Bununla birlikte, en yeni konsol aynı donanım gücüne sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz