Sony, Nisan ayında PlayStation’a gelecek üç yeni oyunu duyurdu

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Sony, PlayStation Now abonelerine sunulacak bir sonraki oyun setini duyurdu. 6 Nisan’dan itibaren üç yeni oyun satışa sunuldu. Resmi PlayStation blogu aracılığıyla duyurulan oyuncular, Marvel’s Avengers, Borderlands 3 ve The Long Dark’a erişebilecek.

PS Now Nedir?

Tanımayanlar için PS Now, oyuncuların her ay güncellenen yeni PS4, PS3 ve PS2 oyunlarına erişebilecekleri Sony’nin öncelikli olarak bulut tabanlı akış platformudur. PS Plus aboneliğinin aksine, PS Now, oyunlarının çoğunu indirip fiziksel disk alanına depolamak yerine akış yoluyla oynamanıza izin verir.

Marvel’s Avengers 5 Temmuz’a kadar mevcut olacak, Borderlands 3 ise 29 Eylül’e kadar hizmette kalacak. The Long Dark’a gelince, oyunun çıkış yapacağı onaylanmış bir tarih yok. Marvel’s Avengers’ın PS4 sürümünün, oyunun kampanyası ve -oynanışı da dahil olmak üzere PS Now abonelerine sunulmasını bekleyin. Kate Bishop ve Hawkeye için ilk iki DLC paketinin dahil edilip edilmeyeceğine dair bir onay yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google aramada Soru-Cevap özelliğini yakında sonlandıracak
PlayStation
PlayStation Now

Ödüllü aksiyon oyunu Borderlands 3, oyuncuların seviyesi veya görev ilerlemesinden bağımsız olarak çevrimiçi ve bölünmüş ekran içerecek. The Long Dark, jeomanyetik bölgesel bir fırtına felaketinden sonra Kanada’nın buzlu vahşi doğasında hayatta kalmak zorunda olan, kaza yapmış bir çalı pilotu Will Mackenzie rolünü oynadığınız oldukça eski bir birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur.

Sony, 7 Nisan’dan itibaren mevcut olacak PlayStation Now abonelik hizmeti için 7 günlük ücretsiz bir deneme sürümünü de duyurdu. Denemeyi seçmek, yeni duyurulan eklemelerle birlikte önceden piyasaya sürülen tüm PS4, PS3 ve PS2 oyunlarına erişmenizi sağlayacaktır. Hizmetin maliyeti aylık 9,99 ABD doları, üç ay için 24,99 ABD doları ve tüm yıl için 59,99 ABD dolarıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz