Sonunda Android cihazınızda Microsoft Whiteboard’u kullanabilirsiniz

0
21

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Microsoft Whiteboard oldukça uzun bir süredir Windows ve iOS için mevcut. Bu serbest biçimli tuval çizim uygulaması artık Android’e doğru yol alıyor ve artık bu uygulamayı kullanarak Android cihazlarınızda işbirliği yapabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Microsoft Whiteboard Android’e Geliyor

Google Play Store’da görüldüğü gibi Microsoft, Whiteboard uygulamasının önizlemesini resmi Android uygulama mağazasında kullanıma sundu. Bu uygulama artık fikirlerinizi Android tabanlı cihazlarınızda serbest biçimli bir tuval üzerinde oluşturmanıza ve tartışmanıza izin verecek.

Uygulama hala önizleme modundadır, bu da kararlı sürüm yayınlandığında olacağı kadar kararlı olmadığı anlamına gelir. Yine de kararlı bir sürümün gelmesi çok uzun sürmez.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mercedes-Benz’den Benzin Ödemeleri için Radikal Karar
Microsoft Whiteboard
Microsoft Whiteboard

Microsoft Whiteboard ile Yapabilecekleriniz

Microsoft Whiteboard’da fikirlerinizi oluşturmak ve tartışmak için kullanabileceğiniz birkaç özellik vardır. Uygulama Android’de çalıştığından, Android tabanlı oldukları sürece hem telefonunuzda hem de tabletlerde kullanabilirsiniz.

Her Şeyi Oluşturun

Ana arayüz, ona birçok türde öğe eklemenize izin veren serbest biçimli bir tuvale sahiptir. Bu tuvale özel çizimler, metinler ve hatta yapışkan notlar ekleyebilirsiniz. Doodle oluşturursanız, artık doodle’larınızı uygulama içinde harika görünen şekillere dönüştürmek için araçlara sahipsiniz.

İşbirliği Artık Daha Kolay

Microsoft Whiteboard, tuvali gerçek zamanlı olarak günceller ve bu, kimin hangi öğe üzerinde çalıştığını görmenize olanak tanır. İş arkadaşlarınız desteklenen herhangi bir cihazdan çalışabilir ve çalışmalarını gerçek zamanlı olarak ekranınızda görürsünüz.

İstediğiniz Zaman ve Her Yerden Çalışmanıza Devam Edin

Tüm Whiteboard görevleriniz buluta yüklenir ve bu, yaptığınız işi otomatik olarak kaydeder. Bu uygulamaya bağlı olduğunuz sürece, istediğiniz zaman ve istediğiniz herhangi bir cihazdan işinize devam edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bilgisayar Dosya Sıkıştırma İşlemini Nasıl Yapar

Microsoft Whiteboard ile İlgili Sınırlamalar

Yazım tarihi itibariyle, Microsoft Whiteboard yalnızca iş ve okul hesabı sahipleri tarafından kullanılabilir. Kişisel bir hesabınız varsa, şu anda bu uygulamayla kullanamazsınız. Microsoft, kişisel hesaplar için desteğin yakında geleceğini söylüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz