Son Dakika: Sokağa Çıkma Yasağı Gelecek Mi?

1
74
sokaga-cikma-yasagi
Sokağa Çıkma Yasağı Gelecek Mi?

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi, son dakika: sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Sorusuna yazımızda yanıt bulabilirsiniz.

Son dönemde artan korona virüsü vakalarıyla ilgili olarak sokağa çıkma yasağının gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Bakan Koca, hafta sonu sokağa çıkma yasağı olup olmayacağı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakan Koca, Bilim Kurulu kararları içerisinde artık sokağa çıkma yasağı gibi bir önerinin bulunmadığını ve Türkiye için de böyle bir tercih olmayacağını ifade etti. Yani sokağa çıkma yasağı şuan için Türkiye’ye uzak duruyor.

Artan corona virüs vakaları sebebiyle tüm vatandaşlar endişeli bir şekilde nasıl hayatlarını sürdürebileceklerini düşünüyor.  “Sokağa çıkma yasağı gelecek mi?” Sorusu da herkes tarafından merak ediliyor. Bakan Koca’nın açıklamalarına göre henüz böyle bir durum olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   TOGG Akıllı Yaşam Vizyonunu Açıklayan Yeni Videosu Yayınlandı!
sokaga-cikma-yasagi
Bakan Koca’nın Sokağa Çıkma Yasağı Açıklaması

Bilim Kurulu’nun Esnek Çalışma Önerisi

Bakan Koca, Bilim Kurulu’nun esnek çalışmayla ilgili önerileri olduğunu ifade ediyor. Bunun için sadece kamu değil özel sektörlerde de bazı düzenlemeler olacağını bildiriyor. İl hıfzısıhha kuruları özel kurumlar için de bazı kararlar alacak. Bunun yanında Bakan Koca, ulaşım ile ilgili de kararlar alınacağını bildiriyor.

1 YORUM

  1. […] Bakan Koca, Bilim Kurulu’nun esnek çalışma yla ilgili önerileri olduğunu ifade ediyor. Bunun için sadece kamu değil özel sektörlerde de bazı düzenlemeler olacağını bildiriyor. İl hıfzısıhha kuruları özel kurumlar için de bazı kararlar alacak. Bunun yanında Bakan Koca, ulaşım ile ilgili de kararlar alınacağını bildiriyor.https://teknobilimadami.com/son-dakika-sokaga-cikma-yasagi-gelecek-mi/ […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz